1. Kādēļ mums ir jāmācās pazīt Dieva Vārdu?


Vandaļi vēršas pret baznīcām

Vandaļi uzbrukuši trīs luterāņu baznīcām Stokholmā sakarā ar baznīcas piedalīšanos pašlaik pilsētā notiekošajā geju un lesbiešu pasākumā “EuroPride”, trešdien paziņoja baznīcas mācītāja.

“Vakar no rīta mēs konstatējām, ka mūsu baznīca ir noklāta ar lapiņām, kurās teikts, ka homoseksuālisms ir kļūda. Ar vēl divām baznīcām Stokholmā bija noticis tas pats,” sacīja Hēgalidas draudzes mācītāja Gunilla Lindena. “Bija tiešas atsauksmes uz “EuroPride”, kā arī pret sievietēm mācītājām, skaļu mūziku un dejošanu vērsti teksti.”

Lapiņu autori ir grupa, ka sevi dēvē par “ortodoksālajiem kristiešiem”, un tās bija salīmētas uz baznīcu ārsienām un izkaisītas zemē.

Hēgalidas baznīca atrodas pasākuma “EuroPride” norises vietā un pasākuma galvenajā laukumā informatīvo telti uzstādījusi Zviedrijas luterāņu baznīca, pie kuras pieder aptuveni 75% zviedru.

“Mums ir garīga atbildība par ikvienu mūsu draudzē, tāpēc mēs esam iesaistījušies “EuroPride”,” sacīja Lindena. “Mūsu vēsts pasākuma laikā ir saskatīt labo cilvēkos un sniegt cilvēkiem labu paraugu.”

Viņa piebilda, ka par incidentu ziņots policijai.

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “Vandaļi vēršas pret baznīcām”

  1. Ervīns:


    Hm, vai tad raksta autors lapiņu līmēšanu sauc par vandalismu un tos, kas nostājas pret baznīcas koķetēšanu ar homoseksuālismu par vandaļiem?

  2. Ingars:


    nu vandālisms tas gluži nav, drīzāk tāda brālīga pamācīšana. Protams no laicīgā viedokļa – īpašuma apgānīšana

  3. fredis:


    homoseksuālisms ir GRĒKS!!!!!!!!!!!!!!!UN nevajag tām baznīcām piesegties ar savām vīģes lapām, ka viņas jau te tik tā – garāmejot utt! pretīgi, kad baznīca atklāti aizstāv greķu- apgānīšanos sexuālo!nu protams- Amerikā tak ir geju baznīcas, kuras zeļ un plaukst, jo šī apsaule lēnām pārvēršas par geju valdīšanas paradīzi! arī pie mums- geju kā biezs, tikai pagaidām viņi pārāk atklāti sevi nedemonstrē! protams- arī skaudība ir gŗeks un daudz kas vēl, bet-s”i ir reāla miesas apgānīšana un Bībeles nostāja pauž vienu- tas ir PRETĪGI Dieva acīs!Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.