349. Kāda ēšana un dzeršana notiek Svētajā Vakarēdienā?


Antikrista atkārtotā atnākšana Latvijā

Daudzus cilvēku prātus ir pārņēmis satraukums, jo ticis oficiāli izziņots, ka pēc pieciem mēnešiem Latvijā notikšot antikrista atkārtotā atnākšana.

Antikrista atkārtotā atnākšana Latvijā

Antikristam, protams ir jānāk un tas jau nāk, bet vai tam, caur kuru tas ienāk. Lai arī oficiāli skaitās, ka mūsu valsts ir šķirta no baznīcas, taču viltīgā veidā tā tomēr ir tikusi katolizēta (jebšu vatikanizēta). Valdības pārstāvju paziņojums, ka Romas pāvests Francisks apmeklēs Latviju, esot nācis klajā pēc Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un Ministru prezidenta Māra Kučinska vizītes pie pāvesta Vatikānā. Nav mums īsti zināms, kurš un ar kādiem mērķiem mudinājis Antrikristu izsaukt mūsu valdības vīrus pie sevis (visticamāk ar ielūgumu, no kura nevar atteikties).

Tāpat nav zināms tieši kādos vārdos sarunas Vatikānā vestas un kādā gaisotnē tās raisījās, taču rezultāts ir zināms un caur masu medijiem tas atbalsojies kā oficiāls mūsu valdības uzaicinājums Romas pāvestam apmeklēt Latviju.

Ko tas nozīmē Latvijai? Tas šķietami sašķeļ iedzīvotājus un satrauc to prātus. Vieni pauž sajūsmu par Dieva vietnieka otreizējo vizīti mūsu dzimtenē, savukārt otri ir pārdomu pilni par tautas likteni, bet treši vienkārši ir neizpratnē par valdības mērķiem un meklē atbildes – KĀPĒC? Kāpēc valdība gatavojas 2018. gadā uzņemt Aglonā Antikristu?

Atgādināsim, ka pirms ceturtdaļ-gadsimta Romas pāvests Karols Voitila (iesaukts par Jāni Pāvilu II), izmantojot vēsturisko iespēju, devās iedibināt svētceļojumu uz Aglonu, Latvijā…

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.