342. Kas ir atklāta grēcinieka bikts?


Nepārvērtīsim kristietību par veiksmes reliģiju

Dievs var jums bagātīgi dot visādu žēlastību, ka jums arvien ir pilnīga iztikšana un vēl pietiekoši paliek pāri labiem darbiem. [2.Kor.9:8]

Nepārvērtīsim kristietību par veiksmes reliģiju


Mēs redzam, ka apustulis lieto pašus izteiksmīgākos valodas līdzekļus, lai pasludinātu Dieva spēku, kas nepieciešams visās mūsu problēmās un vajadzībās.

Viņš ne tikai sola mums visas labās lietas, bet sola tās bagātīgi. Viņš ne tikai sola palīdzēt visās grūtībās, bet apņemas to darīt vienmēr.

Dieva solījums dot mums visu nepieciešamo nenozīmē, ka saņemsim visu, kas mums iepatīkas. Mūsdienu labklājības sabiedrības ērtības ir mūs izlutinājušas. Mēs esam pieraduši pie augsta dzīves standarta, ko mūsu vecvecāki būtu uzskatījuši par neiedomājamu greznību. Un to var teikt praktiski par visiem mūsu valsts iedzīvotājiem. Taču mums nekad nav gana, un mēs vēlamies arvien vairāk.

Taču Dievs nav solījis neko citu, kā vien dot visu vajadzīgo.

Ievērojiet šo piebildi, ka mums būs iztikšana un vēl paliks pāri labiem darbiem! Solīdams par mums visādi rūpēties, Dievs runā arī par kalpošanu citiem.

Nepārvērtīsim kristietību par veiksmes reliģiju! Šādu reliģiju pasaulē ir milzīgs pulks. Tās aicina: nāc pie mums! Kļūsti bagāts, vesels un nekad neslimo…

Ar Dieva vārda mācību šie solījumi nesaskan. Dievs nav teicis, ka atbrīvos mūs no pārbaudījumiem, ciešanām un šķēršļiem. Gluži otrādi – Dieva vārds skaidri atklāj, ka pasaulē kristieši piedzīvos grūtības un bēdas. Bet Dieva valstības darbu un uzdevumu veikšanai Tas Kungs Saviem bērniem ir solījis žēlastību, spēku, palīdzību un atbalstu.

Dievs neļauj mums palikt vieniem un darboties savā spēkā!

Tas Kungs vienmēr ir kopā ar Saviem ticīgajiem. Kad kalpojam Viņam, šī apziņa ir mūsu drosmes un prieka pamats.

Birkas: , , , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.