320. Kuri Dieva Baznīcā ir savu grēku nožēlotāji?


Nāc droši!

Tāpēc pieiesim bez bailēm pie žēlastības troņa, lai saņemtu apžēlošanu un atrastu žēlastību, palīdzību īstā laikā. [Ebr.4:16]

Nāc droši!


Ticīgos cilvēkos pārliecības trūkums parasti nav jūtams. Vairums kristiešu, domājot par Dievu un attiecībām ar Viņu, ir ļoti pārliecināti. Nereti mēs dzirdam viņus sakām: Dievs taču mūs ir radījis, Viņš mūs nepazudinās!

Arī tā sauktie “pienākuma cilvēki”, kas turas pie augstiem morāles standartiem, Dieva priekšā bieži jūtas samērā droši un pārliecināti. Par vienu šādu cilvēku lasām Lūkas evaņģēlijā. Viņš templī izgāja pašā priekšā un pateicās Dievam, ka viņš nav tāds kā citi cilvēki – zagļi, krāpnieki un laulības pārkāpēji, vai arī, piemēram, šis muitnieks [Lk. 18:11 u. trpm.].

Citādi spriež cilvēks, kas patiešām ir sastapis Dievu Viņa svētajos vārdos. Viņa atmodinātā sirdsapziņa ir ieraudzījusi savu patieso stāvokli Dieva priekšā un zaudējusi visu pašpaļāvības pilno pārdrošību. Garīgi atmodināts cilvēks vairs nespēj iedomāties, ka svētā Dieva priekšā varētu nākt pašpārliecināts.

Tieši tādiem cilvēkiem, kas zaudējuši pašpaļāvību, domāti šodien lasītie Dieva vārdi, kas aicina un mudina: tu vari nākt droši. – Jā, bet es esmu grēcinieks un visu savu dzīvi esmu dzīvojis dumpībā pret Dieva gribu. -

Tik un tā nāc droši!

Šī drošība un pārliecība nav balstīta uz cilvēku pašu, bet uz Jēzu, kas ir mūsu Augstais priesteris. Viņš ir pienesis Sevi kā upurjēru par mūsu grēkiem [Rom. 3:25 u. trpm.]. Jēzus darbs un nopelns ir pilnīgs un pabeigts. Mirdams par mums, Viņš ir sagādājis mums glābšanu.

Tagad Jēzus, Augstais priesteris, aizstāv mūs debesīs, jo ir Aizbildnis visiem, kas nāk Viņa vārdā. Tāds ir mūsu drošības un pārliecības pamats.

Reizēm pat ļoti pieredzējuši kristieši zaudē drosmi un paļāvību. Iespējams, ka viņu attiecības ar Dievu nav tādas, kādām vajadzētu būt. Viņu sirdī nav dedzības un mīlestības. – Kā gan es ar šādu sirdi varu tuvoties Dievam?

Dieva vārds mūs aicina un mudina: nāc droši! Pateicoties Augstajam priesterim Jēzum, Dieva tronis debesīs ir žēlastības tronis.

Birkas: , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.