Ieskaties

9 komentāri par “Kukulīts

 1. Šai jaukajai pasaciņai ir arī tupinājums [priekš pieaugušajiem]:

  Kad kukulītis bija nokļuvis kūmiņa vēderā, tas nebūt nenozīmēja bezizeju. Arī šajā gadījumā bija divas izejas..

  Lai arī kuru kukulītis izvēlējās, nākamo reizi, kad viņu satikšu – sacīšu: “Sveiks kukulīt! ..nudien Tu esi līdz nepazīšanai izmainījies.”

 2. Žēl tantuka, kurš palika tik vien ar tējas ūdeni….

 3. Haha – forša pasaciņa un tikpat labs nobeigums [priekš pieaugušajiem] :)))

 4. Kad lapsa kukuli bija inkorporeejusi un tas liigani shuupojaas kungja sulas izraisiitajos vilnjos, vinsh saprata skaidri – nee, shii nav taa vieta, kur es veeleetos palikt! Vinsh spariigi saaka tricinat zvera kungji, plunkshkjinaat pa gljotezeru un centaas pa bariibasvadu izkljuut laukaa. Mazais draugs, bariibas vads ir tas pats tumshais tunelis ar gaismu galaa, kuru tik daudzi redz savos sapnjos un kuram skaidrojumu devis pats dizhais Zigismunds.
  Lapsai nepatika kukulja spirinaashanaas, vinjai kljuva slikti ar duushu, kaa rezultaataa izraisiijaas nepatiikams vomitus, kas beidzaas ar to, ka kukulis, sveiks un vesels tikai ar nedaudz saalsskaabes apskaadeetu garozu, izkljuva laukaa, briivee, dziivee! No shii briizha, pirms kaapt kaadam uz galvas, kukulis ieteerpaas droshaa pretnoriishanas teerpaa un taa nu vinsh savu pasaku staasta veel joprojaam un staastiis veel 100 gadus, ja nebuus kaada cita dabiskaa ienaidnieka ( kaa piemeram peleejuma seenes) pievaareets!

 5. Jā mīļie bērni, kad nu jūs esat pamodušies, tad varam aprunāties
  par vakarvakarā dzirdēto pasaku.

  Kādus personāžus jūs vēl (bez LELB arhikukulīša) varētu ielikt šajā lomā?

Atbildēt