Ieskaties

17 komentāri par “Воскресная сказка в баптистской церкви

 1. Nabaga baptisti! Ja arī te attēlota kāda baptistu baznīca, tad tikai melnādaino gospeldraudze kādā Amerikas nomalē. Gan jau brašie parodisti drīzāk būs gribējuši parodēt harizmātus. Bet tā jau ir – īstenajiem “pareizticīgajiem” jau visām protestantu konfesijām ir viens nosaukums – baptisti.

  Starp citu, tas čalis varētu būt veiksmīgs sludinātājs, ja vien savus talantus un spējas veltītu kaut kam konstruktīvākam nekā citu apņirgšanai.

 2. viņa talants ir daudz vēl jo labāks
  jo tas atmasko maldināšanas
  liekot pasmaidīt
  par nejēdzībām, kuras
  tik daudzi(ak vai-cik-žēl) uztver it nopietni

 3. Tev tā šķiet? Noskaties to fragmentu vēlreiz uzmanīgi un pasaki, kādus īsti maldus viņš atmasko? Neredzu tur neko, kā vien konkrētas dievkalpojuma formas parodiju. Bet dievkalpojuma forma pati par sevi nevar būt maldi.

 4. tur jau tā lieta, ka pati “tā saucamā dievkalpojuma” forma ir parodija pati par sevi
  – – –
  tur jau tā lieta, ka ņem kaut vai pasaku par rausīti un sludni
  – – –
  un klausītājiem jau principā ar ir vienalga ko tur sludina, ka tik sludinātājs ir ar svaidījumu :D
  – – –
  :( un to tie aklie-apmātie n e-grib n e-spēj ieraudzīt … aiz savas gara sajūsmas :)

 5. a manam tētim, …a manam tētim, … a mans tētis jums visiem pa purnu sados :D:D:D

 6. jautra šeit e-baznīcā sabiedrība – reizēm garastāvokli uzlabo vēl labāku:))
  paņem gaismu!
  alleluja!:D

 7. Ervīns:

  -Nabaga baptisti! Ja arī te attēlota kāda baptistu baznīca, tad tikai melnādaino gospeldraudze kādā Amerikas nomalē. Gan jau brašie parodisti drīzāk būs gribējuši parodēt harizmātus. Bet tā jau ir – īstenajiem “pareizticīgajiem” jau visām protestantu konfesijām ir viens nosaukums – baptisti.-

  Bet no kurienes tad visi harizmāti nāk? Tieši tā, no baptistiem. Un mūsu `slavenais` A.Ļedjajevs ir izbijis baptists. Tākā pasakas autori nav nemaz kļūdījušies.

 8. jā, forši čaļi attēlo un nezaimo Dieva Vārdu = apsveicami !

  nu bet tā jau notiek tais baznīcās..
  daudzi mācītāji būtu labi aktieri…

  un pareizticīgiem paši ir emociju cienītāji
  tikai citādāku emociju kā harizmāti

  bet vislabāk palikt pie rakstītā Dieva Vārda, Amen!

 9. Normāla parodija, protams, ne par baptistiem , bet par harizmātu sludināšanas stilu – formu, un nav tālu arī no satura izklāsta, jo tiešām , ar “svaidījumu” t.i. emocionāli hipertrofēti var arī Koloboku pasludināt un arī klausītājiem tiks savs kayf.

 10. Par to, ka nezaimo Dieva vārdu, es tik pārliecināts nebūtu, kaut arī droši vien to dara aiz neapdomības. “Alleluja” jāskandē, kad nopietnībā aicinām sevi un citus: “Slavēsim Dievu!”

 11. Nava gan jādomā, ka šeit tiktu smiets par vārdu, ar kuru Dievs tiek slavēts visās valodās, bet gan ar sarkasmu uzrādīts, kā šis vārds tiek nelietīgi lietots blēņu un maldu tālāk izplatīšanai (un nereti tik pilnā nopietnībā un tik cēlu mērķu vārdā un ak vai cik savtīgos nolūkos)

 12. Neņemtos viennozzīmīgi vērtēt puišus, jo nezinu kāda ir viņu motivācija, ticība un redzējums. Varbūt pat vienkārši muļķība vai neizpratne. Labāk pievērsiet uzmanību publikai… Viņiem patiešām ir vienalga, kas tur priekšā notiek. Viņi neizskatās aizdomājušies par lietas būtību. Varbūt jāpadomā vai mēs paši reizēm neuzvadamies tāpat baznīcā kā krogā.

Atbildēt