Ieskaties

5 komentāri par “Vienīgā īstā kristiešu baznīca?

  1. aptaujaa nav 3.punkta ar atsauci uz vsiem zinaamu organizaaciju…

  2. e-pāvests domā līdzi un publiski izsaka savu viedokli, tas ir pozitīvi mae-nuprāt. Tiešām, kā ir labas tradīcijas, tā var būt arī stagnējošas tradīcijas. Kristus miesīgi nav šeit, kā mēs to redzam, bet ir pie Debesu Tēva labās rokas, kamēr šeit lietas kārto cilvēki, kas ir savā vietā, vai nu pēc sūtības, vai ambīcijas.

  3. Hm.. vēlaties dzirdēt pavisam godīgu manu versiju par visu jau augstākminēto?:) Neskatoties, ka RKB pieder Vatikāns un tajā esošais pāvests, tomēr vēsturiski īstā baznīca ir Pareizticīgie, jo, redz, ja palasa visu II Vatikāna koncilu, tad RKB tik tālu jau pieskaņojusi savu baznīcas ritu un kalendāru, lai sabiedrībai viss būtu saprotamā “valodā”. PS: pats katolis esmu un pietiekami esmu pastudējis augstākminētos^ dokumentus:)

  4. Kam gan negribas stāvēt pie spoguļa un sacīt: “Es esmu skaists, es esmu skaists!” Bet šiem ar to ir par maz – viņi vēl piebilst: “Bet citi nav skaisti.”

  5. ai, da, nu, ja RKB jūtās tik augstprātīgi, tad lai palasa vairāk Bībeli, tur ir pietiekami daudz par pazemību rakstīts… neviens no mums nav ideāls ne katoļi, ne pareizticīgie, ne kādi protestanti…

Atbildēt