Ieskaties

26 komentāri par “e-minence un e-xelence aiziet e-meritūrā

 1. es jau jums teicu,ka ilgas paliksanas jums nebuus.Dievs nelaujas apsmieties!

 2. Par to, ka mums ir tādas domas, mēs esam priecīgi, un vai mēs tavās acīs esam lieli vai niecīgi… tas mūs neuztrauc… Tu dzirdi – itnemaz! Neuztrauc! Jā! Neuztrauc.

 3. tad,kad nonaaksi Dieva prieksaa,tad gan buus jaauztraucas-loti jaauztraucas!

 4. No malas nesaprotu, kurš kuru sadūris, un par ko būs jāatbild Dieva priekšā. Jāatbild gan būs mums visiem. Žēl, malači jūs esat, parasti bija prieks lasīt e-baznīcu (izņemot pārāk uzbraucošo stilu reizēm). Varbūt, ja noliktu katrs savu taisnību, ieraudzētu Patiesību?

 5. Saprotu. Bet žēl, ka Jūsu tajā nebūs. Tomēr saprotu, vecums…

 6. Vai jaunā e-pāvesta ievēlēšanas konklāvs jau ir noticis?

 7. talyc ir pats savā vietā!
  (lai tādus kā tu, morīc noliktu
  …arī pie vietas)
  – – –
  tā nu lai mēs līdz laiku galam paliktu
  katris (pats) savā vietā :)

 8. Labdien normund,

  Vēlos izteikt savas personīgās domas.

  Dieva priekšā uztraukties būs par vēlu, jo tur šķirs tautas kā avis no āžiem [Mt.25:32], tāpēc esiet kā gudrās jaunavas [Mt.25], jo būs lielāks prieks debesīs par vienu grēcinieku, kas atgriežas, nekā par deviņdesmit deviņiem taisniem, kam atgriešanās nav vajadzīga. [Lk.15:7] Netiesāsim pēc saviem ieskatiem [1.Kor.4:3-5], kā farizeji [Lk.18].

  Tās bija gviclo domas.

  Ar cieņu,
  gviclo

 9. es caru, ka līdz šim arī Dievs bija jūsu augstākais vadonis, bet ja mēs nolaižamies cilvēku līmenī? kurš būs tas, kam ir vīzija par kristīgu portālu, kur mēs varam diskutēt?

 10. ja kads vel so lasis,tad teiksu atklati,ka sis nav kristigais portals.ka var matam lamaties visbriesmigakiem vardiem pasi portala veidotaji?ka var portala veidotaji ciniski izsmiet citus kristiesus?seit kristiesi tiek pazemoti un izsmieti.seit pasaules veids un stils ir loti jutams klaatu.es saprotu,ja savu mulkibu izsaka cilveki no malas,bet ir loti bedigi,ja to dara pasi portala veidotaji.

 11. normund,
  1.kādi briesmīgie vārdi šeit tika lietoti?
  2.kristietība ir konkrēts runas veids?

 12. ok,vasarai atbildesu.vardus nesauksu,jo tas ir visbriemigakais krievu mats.talyc to sacija it ka tulkojot alekseja ljedjajva runasanu melees.var paskatities arhivaa kur runaja par jaunas paaudzes dievkalpojumu domaa.brinijas pat neticigie.domaju,ka sim portalam vajag garigus,pieredzejusus liderus,lai visaadi puikas,kas stav ar vienu kaju pasaulee,bet ar otru baznicaa,nevaretu darit kaunu kristigai ticibai.

 13. normund, vai nezināji, ka kaķu lāsti debesīs nekāpj?

  vai tiešām jābūt tik aklam, lai ticētu, ka Ļeģājevs sludina kristīgo mācību?

 14. labi ka ir tads ledjajevs.paskaties-citos tematos neviens neraksta,bet kaa piemin ljedjajevu,taa visi sarosaas.vismaz dzive paliek interesantaaka,ko!es neesmu ljedjajeva draudzee,bet lai Dievs dod visiem sasniegt,ko ir sasniedzis sis virs.tad dzive butu daudz labaka.gaidu atkal kadu labu katikaturu.

 15. jā, un lai normunda pasvētīti vēl daudz tādu veselu un bagātu
  nonāk ļeģajeva sludinātajā “laimīgo cūku paradīzē”
  :[svinīgām gavilēm izvadīti no aizgalda
  tiek nonāvēti drīzi pēc ienākšanas
  aiz kautuves vārtiem :[
  – – –
  un pat ja tajā kūtī kāds domājošs sivēns ko teiktos dzirdējis
  tas tiek apklusināts ar “gudro-gudrajām-gudrības runām”
  ka tā tie tur spiedzot aiz svētlaimes
  – – –
  nu, ko, normund,…
  lai tev, cūkai, cūkas liktens!
  – – –
  vai tā būs labi?
  vai tā te būs gana pieklājīgi??

 16. talyc,nu izsplauj vel ko indiigaku.man no taa nekas slikts nenotiks,bet to zini,ka par katru veltigu vardu tev bus jaatbild Dieva prieksaa.nozelo grekus un atgriezies.tava diagnoze ir loti nopietna.es negribu lai tu nonaac ellee.svetigus ziemassveetkus.

 17. talyc,es nekarosu ar tevi tavaa veidaa.es vareetu tev atbildeet vel asaak,jo zinu kaa to darit.pats esmu bijis pasaules zaņķi un daudz ko pieredzejis.tomeer es negribu atkal nonaakt lidz tavam limenim.cienu tevi.tu vari vel visu mainiit.Dievs tevi miil.ja Vins izmainija mani,Vins var tev piedot un izmainit tevi.Vins negrib ka tu pazustu,bet naaktu pie Vina.Vins tev piedos un tevi nomazgaas.sveetigu jauno gadu.

 18. jaaa, vakar ljosha pa tv5 iisteni kristiigu veesti nosludinaaja… galvenaa doma: kaads tev vaards, taads tu pats… ja vaardaa kaut kas vek uz negatiivu, tad labaak mainiit vaardu… principaa – leeta pozitiivaas domaashanas lekcija…

 19. Pirms cik ziemas-svētkiem šis raksts ir tapis? Cik ūdeņu jau aiztecējis;) …cik valodu izrunāts;) …cik e-postu ē-terī izgājuši 8)

Atbildēt