7. Kādēļ Dievs mums ir devis Bībeli?


Cepuri nost Roberto!

Šodien, Roberto jubilejā, e-BAZNICA sūta sirsnīgus sveicienus un piemin viņa pūles un sviedrus septiņu gadu garumā e-BAZNICAs labā.

pie datora

Nupat e-BAZNICA nosvinēja septiņu gadu jubileju, kura nebūtu iespējama bez Roberto neatlaidīgās ikdienas kalpošanas un entuziasma. Bieži vien kristīgie projekti internetā ātri pārtrauc darbu izsīkstot pirmā brīža entuziasmam, bet Roberto spēki, šķiet, iet vienīgi vairumā.

Nezinātājam pat ir grūti iedomāties, cik smags un nerimstošs darbs noris e-BAZNICAS “vēderā”. Roberto pašaizliedzīgi ik dienas seko līdzi e-BANZICAs saturam un programmu darbam, analizē kristīgās aktualitātes Latvijā un ārzemēs, izvērtē un testē jaunas tehniskās iespējas internetā, raksta un tulko teoloģiskus rakstus, piesaista finansējumu e-BAZNICAs uzturēšanai, popularizē e-BAZNICU, komunicē ar medijiem, kontrolē e-kardinālu darbu un saliedē un motivē e-ntuziastu kolektīvu. “Tiešām, Tas Kungs ir darījis lielas lietas, par to mēs priecājamies.” [Ps.126]

Īsi sakot, bez Roberto e-BAZNICA būtu kā diena bez saules, kad viss nīkuļo un kalst.

Viņš bieži ir nobažījies, ka paliks bez pēcteča un amata mantinieka, kas Roberto garā turpinātu pasludināt Evaņģēliju e-vidē. Nav grūti iztēloties, kas notiktu ar e-BAZNICU, ja kādu dienu Roberto vairs nespētu veikt savus pienākumus.

Tādēļ mēs arī turpmāk Roberto novēlam, lai tehnika, e-baznīcēni un e-kārdināli nesagādā Roberto raizes, un vēlam arī možu garu, ticīgu sirdi, miesas spēkus un gandarījumu šajā pašaizliedzīgajā kalpošanā.

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.