299. Ko nozīmē kristība Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā?


Roberto vārda diena

Uz Roberto var paļauties, kaut arī varavīksnes krāsās viņš neuzlūko nedz ikdienu, n e-cilvēkus. Roberto ir emocionāls un principiāls, tomēr ne akli emocionāls un principiāls, jo viņš ir racionāls.

Pazinējs atzīs, ka Roberto ir godīgs un gudrs, intelektuāls un arī romantisks. Attieksme pret dzīvi ir nopietna. Viņš neatzīst ārišķības, bet atzīst, ka ārišķība ir tikai un vienīgi ārišķība, tomēr bez ārišķības nevar, jo par mums spriež pēc ārišķības, tāpēc ārišķībai ir būtiska nozīme. Uz sevi skatās no malas ar humoru, nepārprotami.

Roberto necenšas pielīst, tāpēc viņam jāsitas cauri dzīvei saviem spēkiem vien, ko viņš arī dara ar īpašu baudu. No 3000 apjautātajiem nevienam Roberto nav pielīdis, bet visiem kaut reizi “uzgruzijis.”

Roberto ir īsts džentlmenis.

Roberto ir vārdu Hrodebert un Hreodbeorht izrunājamais variants.

Lai dzīvo Roberto, e-baznica.lv un visas e-pasaules e-pāvests.

Birkas: , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

6 atsauces par “Roberto vārda diena”

 1. jean:


  vislasītākais raksts pēdējo mēnešu laikā (un vēl nav pat dienas trešā stunda!!)!! Tautai vajag šādus vienkāršus, īsus, pozitīvus uzsaukumveida rakstiņus!!

  Apsveicu! :)

 2. Roberto:


  Pateicos

 3. Cody:


  Roberto vārdadiena
  Zemāk
  LATVIR , Kalnciema iela 115,Rīga Diennakts morgs. Zārki,krusti.
  Tādu redzu eBaznīcu tagad.
  Bet vienalga, sveiciens Roberto vārdadienā!

 4. Roberto:


  Cody, tencinu Tevi! tagad Tu redzi tādu eBaznīcu, kādu attieksme tās lasītāji izrāda pret to – ja ne e-baznicēni, tad reklāmdevēji palīdz segt izdevumus.

  Iespējams, ka šis gads būs savādāks…

 5. Cody:


  Katru dienu iegriežos ebaznīcā. Noteikti būtu tāda ebaznīcēnu grupa (draudze) kas varētu uzturēt ebaznīcu bez piedevām. Pat LELB draudzēs ir brāļi un māsas kas reāli ziedo un uztur draudzes.

 6. Roberto:


  Cody, būtu – ja būtu, bet pagaidām, kā redzi, jāiztiek tā kā ir…Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.