125. Cik ilgstoša ir Dieva svētība?


Ko maksā sekošana Kristum

Lūkas evaņģēlija 14. nodaļā Kristus brīdina nesteigties ar lēmumu tiem, kas vēlas Viņam sekot. Tāpat kā pirms torņa celšanas un došanās karā nepieciešams aprēķināt izdevumus un spēkus, tāpat jāapzinās, ko maksā sekošana Kristum.

Ko maksā sekošana Kristum

Jēzus iepriekš sacīja, ko tas maksā, proti, “ja kāds nāk pie Manis un neienīst savu tēvu un māti, sievu un bērnus, brāļus un māsas un pat savu paša dzīvību, tas nevar būt Mans māceklis, [Lk.14:26] kas neatsakās no visa, kas viņam pieder, nevar būt mans māceklis.” [Lk.14:33]

Arī mūsdienās iestāšanās draudzē ir tāda pati liecība Dieva un cilvēku priekšā. Kļūstot par draudzes locekļiem mēs Kristum sakām: “Es vēlos sekot tev.”

Bet vai tu esi aprēķinājis, ko tas tev maksās?

Kā draudzes loceklim tev jādzīvo priekšzīmīga dzīve, jāatsakās no pasaules un tās iedomības, principiem un biedrībām, kā arī jāpaliek pastāvīgi pareizi ticošo sadraudzībā.

Bet varbūt labāk atteikties no šādas atbildības? Nekādā ziņā!

Pirmkārt, šis solījums ir jau dots Kristībā, un tagad tu neapsoli neko jaunu. Pat, ja tu to neatkārto, tev tas ir jātur, citādi tu nevari tikt glābts. Otrkārt, Dieva Vārds tev apsola: “Ja mēs esam līdzi miruši, tad mēs arī līdzi dzīvosim; ja mēs pastāvam ciešanās, tad mēs arī līdzi valdīsim.” [2.Tim.2:11-12]

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.