34. Kad ir atļauts zvērēt un tas arī jādara?


Klausies un tici

“Jums jāzina, mani mīļotie brāļi, ikviens cilvēks lai ir nasks klausīties, bet gauss runāt un gauss dusmoties, jo cilvēka dusmas nerada Dieva taisnību. Tādēļ atmetiet jebkuru nešķīstību un visu to, kas ļauna vēl atlicis, un lēnprātībā saņemiet jūsos iedēstīto vārdu, kas ir spējīgs izglābt jūsu dvēseles.” (Jēk.1:19-21)

klausies un tici


Tā nebūt nav nejaušība, ka Dievs, radot cilvēku, veidoja to ar divām ausīm un tikai vienu muti. Tas rāda, ka Dieva nodoms ir, lai mēs divreiz vairāk klausītos nekā runātu. Jo padomājiet, cik gan bieži ikdienā katram no mums sanāk pateikt pārsteidzīgus, neapdomātus un dusmu pilnus vārdus. Šāda rīcība nekad netuvina Tam Kungam un tas nekad neveido Radītājam tīkama kristieša dzīvesveidu.

Neapvaldītas dusmas un nekontrolējam mēle kaitē gan ticības dzīvei, gan attiecībām ar Dievu. Tas vienkārši attālina mūs no Dieva. Ko gan šādā situācijā lietas labā varētu darīt?

Tas Kungs caur Jēkabu sniedz mums risinājumu. No vienas puses tas izklausās samērā vienkāršs, bet patiesībā tas ir grūts uzdevums. Tas ir sakost zobus, neļaujot mēlei vaļu, un turēt vaļā ausis, lai klausītos un ticētu tam ko Dievs saka Savā vārdā. Un, ko tad tieši Viņš saka Tev?

Dievs saka, ka dara Tavu dzīvi brīvu no visas nešķīstības un ļaunā. Viņš liek, lai tu klausies un bērna ticībā paļaujies, ka Jēzus nāca, lai nomirtu Tavā vietā. Viņš runā, lai Tu klausoties un saņemtu stiprinājumu ticībā. Un Viņš pats caur Svēto Garu dara visu, lai Tu ticētu, ka par visiem Taviem grēkiem ir samaksāta pilna cena un ka tagad Tev ir dāvāta brīvbiļete Debesu valstībā. Viņš grib, lai Tu priecātos un alktu dzirdēt šo brīnišķīgo vēsti atkal un atkal.

Tāpēc mums neatliek nekas cits kā klausīties un ticēt! Āmen

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.