28. Par ko Dievs runā otrajā bauslī?


Kas mūs atšķir no sektām un pārējām reliģijām?

Mūsu sirds vienmēr vēlas mist vienīgi starp draugiem, taisnīgajiem un cienījamajiem. Bet Jēzus Kristus bija savu ienaidnieku vidū. Viņš vēlējās būt tieši tur. Un tur būtu jābūt arī mums.


Tas mūs atšķir no pārējām sektām un reliģijām. Tur dievbijīgie vēlas būt savā kopībā.

Kristus turpretī vēlas, lai mēs esam starp saviem ienaidniekiem, kā Viņš bija. Savu ienaidnieku vidū Viņš mira Dieva mīlestības nāvi un lūdza: “Tēvs, piedod viņiem, jo viņi nezina, ko dara” [Lk.23:34].

Kristus vēlas iegūt savu uzvaru, esot ienaidnieku vidū. Tāpēc arī jūs neatejat malā, nenošķiraties, bet “domājat labu” par ikvienu, turiet mieru, cik tas iespējams ar visiem cilvēkiem.[Rom.12:18].

Jūsu sirdij jābūt vienmēr miera pilnai. Vai tas nozīmē, ka mums jānoklusē arī Dieva Vārds mīļā miera labad? Nekad – bet vai mēdz būt miermīlīgāks vārds un darbs kā pasludinājums par mieru, ko Dievs licis starp sevi un savu pasauli, starp sevi un cilvēkiem? “Cik tas iespējams”- viens ir neiespējams, proti, noklusēt Dieva Vārdu – bet tas ir iespējams – salauztas, sanaidotas pasaules vidū runāt par mieru, vēstīt cilvēkiem par mieru ar Dievu.

Jēzus salīdzināja mūs ar sevi, kad bijām ienaidnieki [Rom.5:10].

Lai apliecinām šo mieru ikvienam!

Birkas: , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.