226. Ko nozīmē, ka Draudze ir vispārēja?


Jāuzrāda nevainības sertifikāts

Kāds Brazīlijas priesteris ir atteicies salaulāt pārus, ja līgava nespēj uzrādīt sertifikātu, kurš apstiprina viņas nevainību. Jāpiebilst, ka no līgavaiņa nekādi papīri netiek prasīti.


Romas katoļu baznīcas priesteris Natals Antonio no Petrolini ir pārliecināts par to, ka baznīcas laulība var tikt noslēgta tikai tad, ja līgava precoties ir nevainīga. Tēvs Antonio uzskata, ka seksuālas attiecības pirms laulībām taisnā ceļā ved uz elli.

Lai ieskaidrotu Petrolini iedzīvotājiem to, kas ir labs un kas ir slikts, viņš publiski paziņoja, ka vairs nelaulās līgavas, kuru nevainība ir apšaubāma. Lai vienotos ar laulības saitēm pēc visiem noteikumiem, līgavām obligāti būs jāuzrāda sertifikāts, kas apstiprina viņu nevainību. Papīru var dabūt sieviešu konsultācijas birojā. Bez dokumenta laulības pieteikumi netiks pieņemti.

Vietējie iedzīvotāji ir sašutuši par svētā tēva jaunievedumu, taču neko nespēj padarīt. Vietējais bīskaps Manoels Pestana nostājies iedzīvotāju pusē, jo baznīcas statūtos nekas nav teikts par to, kādai jābūt līgavai, lai viņa varētu precēties.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.