52. Kad mēs Dieva Vārdu klausāmies labprātīgi?


Pāvesta noziegumi pret cilvēci

ASV bāzēta starptautiska organizācija, kurā apvienojušies Romas katoļu baznīcas priesteru pedofilijas upuri, sūdz Romas pāvestu Benediktu XVI Starptautiskajā krimināltiesā par noziegumiem pret cilvēci.

Priesteru seksuāli izmantoto izdzīvojušo tīkls (PSIIT) paziņojis, ka iesniedzis Starptautiskajai krimināltiesai sūdzību, kurā tiesa aicināta “rīkoties un ierosināt lietu pret pāvestu”, kuram ir “tieša un augstākā atbildība par noziegumiem pret cilvēci – izvarošanu un citu seksuālo vardarbību, kas izdarīta visā pasaulē”.

PSIIT paziņojis, ka tā biedri no Vācijas, Beļģijas, Nīderlandes un ASV kopā ar cilvēktiesību juristiem devušies uz Hāgu, lai aicinātu prokurorus veikt izmeklēšanu pret Romas katoļu baznīcas galvu un trim citām augsta ranga Vatikāna amatpersonām.

PSIIT arī iesniedzis vairāk nekā 20 tūkstošus lappušu ar sūdzību atbalstošiem materiāliem, tostarp “ziņojumiem, pamatnostādņu dokumentiem un pierādījumiem par katoļu garīdznieku izdarītiem noziegumiem pret bērniem un mazaizsargātiem pieaugušajiem,” teikts organizācijas paziņojumā.

Pret Romas katoļu baznīcu jau ir ierosinātas lietas par tūkstošiem priesteru pedofilijas aktu Eiropā un ASV.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Pāvesta noziegumi pret cilvēci”

  1. luterānis:


    Jā, celibāts ir izgāzies kā veca sēta…
    Lai gan, tik pat labi tiesā varētu iesūdzēt ASV prezidentu par noziegumiem, kas paveikti ASV teritorijā.
    Un zinot ASV tiesāšanās drudzi, kur katrs kam nav slinkums cenšas iztiesāt sev lieku miljonu, nebrīnīšos, ja liels procents no šīm lietām tomēr ir viltus lietas.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.