93. Kad laulības šķiršana ir atļauta?


Nāc un atrodi apslēpto

Esiet piesardzīgi Rīgā patlaban norisinās kārtējais viessludinātāju modināšanas pasākums šoreiz ar vilinošu nosaukumu “Nāc un atrodi apslēpto”.

Nāc un atrodi apslēpto


Aģitatori neticīgos uz šo “grandiozo” notikumu aicinot bez maksas, savukārt kristīgajiem ļaudīm jāpērk biļetes, kas iedalītas dažādās kategorijas, no vienkāršas ieejas biļetes par 7€ līdz pat “Valstības izplatītāja biļetei” par 100€.

Pasākuma ietvaros uzstāšoties kāds apdāvināts biznesa treneris, kas apmācīs veiksmīgi piepildīt savu Dieva doto aicinājumu, kāds bijušais narkomāns un kāds bijušais narkotiku izplatītājs pastāstīs, ko Jēzus viņiem darījis, ka arī būšot vairāki dziedātāji un mūzikas grupas.

Modinātāji savā mājas lapā atklāti izklāstījuši savu pārstāvēto mācību, kas apstiprināta dažiem no konteksta izrautiem Bībeles pantiem. Turpat arī atrodama ieteicamo draudžu saraksts, kurā iekļautas tikai dažas pretrunīgi vērtētas pentakostāļu un harizmātu brīvbaznīcas.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “Nāc un atrodi apslēpto”

 1. Roberto:


  Neuzķeries Uz Aģitatoru āķA

 2. aijavan:


  Neprecīza informācija, daudz sagrozītas informācijas, trūkst precīzu personu vārdu, faktu, citātu. Viens no runātājiem bija Bens Fitdžeralds un viņš nav biznesa treneris, bet gan mācītājs un daļa no Godfest ministries komandas, iesaku noklausīties viņa liecību pirms nomelnošanas.
  Visu info par šo pasākumu iespējams uzzināt awakeningeurope.com un nuaa.lv un Awakening Europe facebook lapā.

 3. Roberto:


  Šī ziņa nav bijusi apmaksāta pasākuma reklāma, bet brīdinājums kristīgajiem.
  Nebija pamata visu līdz nielēm aprakstīt
  Pietika dzirdēt šī saieta runasvīru uzstāšanos LKR viļņos, kur tika baigie batoni stumti, un palasīt oficiālo pasākuma vietni, kur viss baltiem diegiem šūts.

  Kaut vai piemēram – īpaši nemeklējot, google zem vārdiem “False Teacher” izmeta to dredainoLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.