71. Kādu grēku Dievs aizliedz ar piekto bausli?


Homērs Simpsons ir katolis

Vatikāna oficiālais laikraksts “L”Osservatore Romano” paziņojis, ka amerikāņu animācijas seriāla “Simpsoni” personāžs Homērs Simpsons, kā arī viņa dēls Bārts ir Romas katoļi.

“Retais to zina, un viņš dara visu, lai to noslēptu. Taču tā ir patiesība – Homērs Simpsons ir katolis,” vēsta raksts “Homērs un Bārts ir katoļi”, neraugoties uz to, ka Simpsonu ģimene saskaņā ar animācijas seriāla veidotāju ieceri katru svētdienu apmeklē Springfīldas prezbiterāņu draudzi.

Vatikāna laikrakstu arī nebiedē Homēra problēmas ar alkoholu un dusmu kontroli, kuru dēļ viņš regulāri iekausta vai pat cenšas nožņaugt savu palaidnīgo dēlu. “L”Osservatore Romano” aicina vecākus nebaidīties ļaut savām atvasēm sekot līdzi “mazo, dzelteno cilvēciņu piedzīvojumiem”.

Laikraksts piesauc kāda jezuītu priestera veikto pētījumu par 2005.gada epizodi, kas saucas “Tēvs, dēls un svētais viesmākslinieks”. Pēc priestera domām, “”Simpsoni” ir viena no retajām pārraidēm bērniem, kurā aizvien parādās jautājumi par kristiešu ticību, reliģiju un Dievu “. ASV vidusslānis skaita lūgšanas pirms maltītēm un “savā veidā tic viņpasaulīgajam”, laikraksts citē jezuītu priestera pētījumu.

Birkas:Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.