309. Kas dod kristībai glābjošu spēku?


Dievs ietekmē jūs caur bauslību un Evaņģēliju

Lasot Bībeli, pievērsiet uzmanību tam, kā Dievs darbojas ar cilvēkiem, kā Viņš tos aicina uz grēku nožēlu caur bauslību un kā Viņš tiem dāvā grēku piedošanu caur Evaņģēliju. Dievs darbosies jūsu dzīvē tieši ar šiem pašiem līdzekļiem, jo tieši tā Viņš ir rīkojies jau kopš pašiem pirmsākumiem!

Dievs ietekmē jūs caur bauslību un Evaņģēliju


Izpratne par atšķirību starp bauslību un Evaņģēliju izmainīs jūsu dzīvi gan šeit, gan mūžībā. Bauslība jums palīdzēs skaidri saskatīt Dieva mērķi jūsu dzīvē. Un, kad jūs sapratīsiet, ka nespējat piepildīt bauslību, Evaņģēlijs jums sniegs pārliecību par Dieva dāvināto grēku piedošanu. Tas jūs stiprinās jaunai dzīve Kristū, brīvai no bauslības lāsta.

Bauslība un Evaņģēlijs tāpat arī sniegs jums praktisku palīdzību darbā ar citiem cilvēkiem. Saprotot, kā Dievs ietekmē jūs caur bauslību un Evaņģēliju, jūs tādējādi jutīsieties pamudināti līdzīgi strādāt ar citiem: caur bauslību vest tos pie grēku nožēlas un caur Evaņģēliju tos stiprināt. Vecākiem tas varētu šķist īpaši noderīgs, audzinot savus bērnus.

Ņemot vērā visus šos pozitīvos faktorus, ik dienas rūpīgi lasīsim Dieva vārdu. Dedzīgi lūgsimies: “Kungs, dari man zināmus Tavus ceļus” (Ps.25:4). Jūsu mīlošais debesu Tēvs noteikti svētīs un pasargās jūs. Caur bauslību un Evaņģēliju Viņš jums dos savu mieru.

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.