30. Ko Dievs aizliedz ar otro bausli?


Atkalatnākšana

Mēs svinam šodien trešo Adventa svētdienu. Redzam, kā izrotāti veikali un ielas, gatavojoties mūsu Kunga Jēzus Kristus piedzimšanas svētkiem. Kristieši šajā valstī ir mazākums, taču izskatās, ka visi cilvēki grib saņemt kaut ko no gaismas, kura iziet no mūsu Kunga piedzimšanas kūtī Bētlemē.

Kādēļ gan ne? Kristus kā Glābējs ir nācis pasaulē visu cilvēku dēļ (Jņ.4:42), Viņš pasaules grēku dēļ ir nomiris (Jņ.1:29); un Viņš atkal atnāks Pastarajā dienā, lai tiesātu dzīvus un mirušus (2.Tim.4:1), kā mēs to savā ticībā apliecinām. Kas Kristus ir un ko Viņš’ dara, tas attiecas uz visu pasauli un katru cilvēku. Uz to mums cita starpā norāda ari tas, ka gadi tiek skaitīti pirms un pēc Kristus dzimšanas.

Advents nozīmē “atnākšana” vai “atkalatnākšana”. Un Adventa laikā mēs kā kristīgā draudze atskatāmies atpakaļ uz pagātni un uz Kristus piedzimšanu, bet vienlaikus mūsu skats tiek vērsts arī uz nākotni, kad Mūsu Kungs nāks atkal. Šim vēstures mērķim un laiku beigām Kungs ar savu vārdu mums vēlas atdarīt acis.

Birkas: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.