206. Ko Glābēja atpestīšanas darbs nozīmē tev?


Atbrīvojums no nebeidzamajiem iesākumiem

Balstoties uz to, ka Dievs ir uzsācis ar mums, mūsu dzīve ar Dievu ir ceļš, kas tiek staigāts Dieva likumā. Vai tā ir cilvēka paverdzināšana zem baušļa?

atbrīvojums ceļš pie Dieva

Nē, Tā ir atbrīvošana no nebeidzamo uzdevumu slepkavnieciskā likuma. Dienu pēc dienas gaidīt uz jaunu iesākumu, domāt neskaitāmas reizes, ka esi to atradis, un vakarā atkal atzīt, ka tas ir zaudēts, tas pilnībā sagrauj ticību Dievam, kas reiz nolicis iesākumu.

Dievs nolicis iesākumu, tā ir priecīga ticības pārliecība. Tāpēc man nav jāmēģina blakus vienam Dieva iesākumam likt vēl neskaitāmus sevis paša iesākumus. Tieši no tā es esmu atbrīvots, iesākums reizi pār reizēm atrodas aiz manis, proti, Dieva iesākums.

Mēs esam kopā uz ceļa, kura iesākums bija tajā, ka Dievs atrada savējos un tā beigas būs vienīgi tajā, ka Dievs to atkal meklē. Ceļš starp sākumu un šīm beigām ir ceļojums Dieva likumā. Tā ir dzīve zem Dieva Vārda visā tā daudzveidībā. Patiesībā uz šī ceļa ir tikai viena bīstamība, proti, vēlēties nokļūt pirms iesākuma. Tajā acumirklī ceļš beidz būt žēlastības un ticības ceļš. Tas vairs nav Dieva paša ceļš.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.