Ieskaties

4 komentāri par “Ārsti uzsver garīguma nozīmi

  1. Jenot – ja mums pazust domas – mēs dzivotu svētlaimē ! Domas rada. Ja mēs vairs nedomājam,- bet dzivojam Dieva Svētā Gara Milestībā – tad mūsu dzīves kvalitāte uzlabojas arī bez medicīnas, kas pat par sevi ir milzīgs bizness, ne vienmēr virzīts uz cilvēku veselības atjaunošanu….

  2. Nu, tas ir no tās pašas stulbību sērijas, ka zinātnieki ir pierādījuši 95% no Dieva vai kaut kā tā. Kāda šķirba, ko viņi tur ir pierādījuši vai ko viņi uzskata – tam pēc būtības nav NEKĀDA sakara ar kristietību. O čom i reč.
    Ticīgajiem ir labāka veselība? A varbūt gluži pretēji – veselīgie ir reliģiozāki par nevesalajiem? Un kā tu vari zināt, ka tam cilvēkam ir labāka veselība ticības dēļ, ja tu nevari viņu pārbaudīt hipotētiskā neticības stāvoklī? Un ja šie abi stāvokļi nav vienlaikus samērojami (un tie nav), tad nav iespējams pateikt, ka viņam tā veselība ir kaut kā tieši saistīta ar viņa ticību. Tā ir hipotēze, tā ir filozofija, tā ir da jebkas, bet tikai NE medicīna.
    “Ticiet, un jums būs kas tur” – ir nejēdzība, pret kuru man ir alerģija aš no pašas atgriešanās dienas. Savas Kristības dienā priecīgi satrauktajai mātei tā arī pateicu: “Šī ir manas nāves diena.” Mammīte sabijās ne pa jokam. (Piedod, mamm…) Ticība un Dievs ir pašpietiekami labumi, un pārējie, kas tiek klāt piemesti, ir ticīgā paša darīšana.
    Paldies par komplimentu, mediķīši. Nu varat iet… Nu, kaut vai dušā, vai arī iedzert tēju.

Atbildēt