245. Kāda atšķirība atklāsies mirušo augšāmcelšanās dienā?


Dzīves pagarinātājs

Zinātnieki pārliecinājušies, ka baznīcas apmeklēšana pagarina dzīvi par 20%.

Kaut arī reliģiskā ticība filozofijas un socioloģijas sabiedrībā līdz šim ir bijusi vētraini diskutabla tēma, tomēr medicīnas atklājumi liecina, ka ticība Dievam pozitīvi ietekmē organismu. Pētnieki atzīst, ka, dievkalpojumu apmeklēšana un dziļa ticība Dievam pagarina cilvēku dzīvi par 20%.

Par to liecina Ješivas universitātes Alberta Einšteina medicīnas skolas [Albert Einstein College of Medicine of Yeshiva University] veiktie pētniecības dati.

Pētījumā piedalījušies vairāk nekā 92000i respondenti no dažādām draudzēm.

Pētnieki nevērojuši, ka ticība pozitīvi ietekmē arī sekmē socializāciju, psihoemocionālam mieram un spējīgi visumā uzlabot dzīves kvalitāti. Tomēr fiziskus procesus, kas ir atbildīgi par šādu ietekmi, vēl nav pienācīgi izpētīts, tādēļ mediķi turpinās pētījumus.

Starp citu, iepriekš britu pētnieki noskaidroja, ka dievbijīgi cilvēki labāk tiek galā ar dzīves likstām un izrādās ir salīdzinoši laimīgāki nekā ateisti.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

5 atsauces par “Dzīves pagarinātājs”

 1. e-pikūrs:


  Ir pētījumi, kas saka pretējo, un korelācija nenozīmē kauzāciju. Nav nekāda iemesla pieņemt, ka tieši iešana uz baznīcu izraisa ilgāku mūžu.

 2. e-pikūrs:


  Labojums, ir iemesls (ticīgajiem gribētos, lai tā būtu), tikai tas nav derīgs.

 3. gviclo:


  Zinātniekiem jau vieglāk ir izpētīt dzīves saīsinātājus, nevis paildzinātājus, bet man tomēr liekas, ka katrs cilvēks dzīvo tieši tik ilgi, cik viņam nolikts – tu izstiepies vai saraujies – viss no Dieva žēlastības.

  Ar cieņu,
  gviclo

 4. Laura Perkone:


  Es zinu, ka Tas kungs ir tas kurš dod mūžīgo dzīvību. Nevis pēc mūsu nopelna, bet gan no žēlastības.Tā tas stāv rakstīts Bībelē. Āmen.

 5. viinodzina:


  Kaut kur lasīju (kādos kārtējos pētījumos), ka ne tikai baznīcas apmeklēšana paildzina mūžu, bet arī regulāra koncertu, izstāžu apmeklēšana – tā sacīt viss, kas rada kādas pozitīvas izjūtas, uzrunā cilvēku garīgā un emocionālā līmenī…Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.