48. Kāpēc Dieva Vārda nicināšana ir smags grēks?


Klonēti cilvēku embriji

Kalifornijas kompānija “Stemagen Corp.” paziņojusi, ka izmantojusi klonēšanas tehnoloģiju piecu cilvēka embriju radīšanai un cer iegūt saskanošas cilmes šūnas pacientiem.

Pārbaužu un analīžu laikā kompānija iznīcinājusi embrijus, lai būtu droša, ka tie ir īstie kloni.
Zinātnieki paziņojuši, ka eksperiments ir veiksmīgs un tas ir solis pretī nākotnes medicīnai, kas ļaus izaudzēt pacientiem atbilstošas cilmes šūnas.

Cilmes šūnas ir atrodamas visur cilvēka organismā – tās atjauno audus un asinis. No agrīna cilvēka embrija, kurš ir mazāks par adatas galviņu, ar klonēšanu var izaudzēt cilmes šūnas, no kā var izaudzēt jebkuras citas cilvēka ķermeņa šūnas un audus.

Zinātnieki cer, ka tas nākotnē palīdzēs ārstēt cilvēkus izmantojot viņu pašu DNS – atjaunot amputētos locekļus, aizvietot bojātos orgānus, atjaunot smadzeņu šūnas, ko bojājušas tādas slimības kā Pārkinsona slimība, vai izārstēt diabētu.

Tomēr ASV pētījumus veikt ir ļoti grūti, jo valdība un reliģiskās grupas tos neatzīst un nefinansē, tādēļ to var veikt tikai retā klīnikā, kur ir pieejami visi nepieciešamie izejmateriāli un kas māk atrast “caurumus” likumdošanā.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Klonēti cilvēku embriji”

 1. talyc:


  Pārbaužu un analīžu laikā kompānija iznīcinājusi embrijus, lai būtu droša, ka
  - – -
  šis ir svarīgs punkts jautājumā gan par klonēšanu gan mākslīgo apaugļošanu
  - – -
  jūsmotāji!, paplašinot savas robežas, nepalaižiet to garām!Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.