220. Kāda ir Kristus Baznīca jeb Draudze?


Mācītāji kļūs par karatistiem

Pat personām, kuras savu dzīvi veltījušas kalpošanai visuvarenajam, nepieciešams aizsargāties no cietsirdīgās un ļaunās pasaules. Anglijas dievnamu mācītāji, kuri nereti ir pakļauti mutvārdu un fiziskajai agresijai, pašaizsardzības nolūkos apgūt teikvando paņēmienus.


Anglijas mācītājiem ir sava arodbiedrība, kurā darbojas pusotrs tūkstotis Dieva kalpu. Arodbiedrības pārstāvis paziņoja, ka pēc statistikas trīs no četriem baznīcu pārstāvjiem jau ir kļuvuši par tās vai citas agresijas formas upuriem. Pie kam, lielākā daļa uzbrukumu nav uz ielas huligānu sirdsapziņas, bet tos ir veikuši cilvēki, kuri ir kā nākuši pie mācītāja pēc palīdzības vai lūgt žēlsirdības dāvanas.

Mēdz būt gadījumi, kad mācītājam uzbrūk draudzes locekļi, kuriem nav izdevies sarunāt konkrētā dienā kristību vai laulāšanas ceremonijas novadīšanu. Ņemot vērā biedējošu statistiku, mācītāji ir nolēmuši no nākošā gada apgūt austrumu cīņu paņēmienus, lai nepieciešamības gadījumā varētu dot pretsparu agresoriem.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “Mācītāji kļūs par karatistiem”

 1. Pe4a:


  Malači! Personīgi pats nodarbojos ar Taekwon-Do jau 10 gadus! :) Un TKD ietilpst arī garīgais darbs! :))

 2. DMillere:


  Bet kā tad ar otra vaiga pagriešanu? Neatdarīt ar to pašu, atstāt tiesu Dieva ziņā?

 3. Ingars:


  Šķiet, ka te vis nebūs runa par vienkāršu grūstīšanos un atriebību, bet gan par situācijām, kad kāds tevi nepārprotami grib sakropļot vai nogalināt, aizbēgt nav iespējams un lūgšanu izteikt nav laika – ko tu darīsi?

  Var gadīties arī vēl sarežģītāka situācija – ja kāds dara pāri otram cilvēkam, tavai mātei, tavam bērnam un lūgšanai nav laika – ko tu darīsi? Vai teiksi – māt’ pagriez tam huligānam otru vaigu?Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.