121. Kā Dieva sods skar arī pēcnācējus?


Amerikas baznīcas zaudē cilvēkus

Abās lielākajās ASV baznīcās pagājušajā gadā samazinājies draudzes locekļu skaits.

Romas katoļu baznīcā draudzes locekļu skaits samazinājās par 0,6 procentiem līdz 67,1 miljonam draudzes locekļu un Dienvidu baptistu savienībā – par 0,2 procentiem līdz 16,3 miljoniem.

Vislielākie zaudējumi 25 lielāko baznīcu vidū bija Apvienotajai Kristus baznīcai, kas zaudējusi sešus procentus draudžu locekļu, tagad tai pieder 1,2 miljoni amerikāņu.

Abām luteriskajām baznīcām – Amerikas evaņģēliski luteriskajai baznīcai un Misūrī Sinodei arī ir samazinājies draudzēm piederīgo skaits. Šāda informācija atrodama statistikas gadagrāmatā, kurā apkopoti dati par baznīcām un reliģiskajām grupām Ziemeļamerikā.

Turpretī ir audzis Jehovas liecinieku un mormoņu skaits – Jehovas liecinieku skaits palielinājies par 2,1 procentu un sasniedzis 1,1 miljonu, bet mormoņu skaits palielinājies par 1,6 procentu, sasniedzot 5,9 miljonus.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Amerikas baznīcas zaudē cilvēkus”

  1. machss:


    ak šie amīši ar savām statistikām…

  2. talyc:


    līdzīgi kā lauksaimniecībā :(labība ir audzējama vaiga sviedros, bet kur laukus atstāj nekoptus, tur nezāles vairojas griezdamās… tās strauji aizpilda tukšos laukus ar savu “kultūru” ):Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.