318. Kas ir atslēgu vara?


Dieva āmurs atgriežas

Luterisma Mantojuma Fonds ir laidis klajā zviedru luterāņu mācītāja, baznīcas darbinieka un kristīgo darbu autora Bo Gīrca grāmatu “Dieva āmurs”.

grāmata Dieva āmurs


Šī zviedru garīdznieka sarakstītā grāmata tiek uzskatīta par labāko XX gadsimta kristīgo romānu, kurā autoram īpašā veidā dzīvi un saistoši izdevies parādīt atšķirību starp bauslību un Evaņģēliju un izteikt kristīgās ticības centrālo un būtisko saturu – mēs tiekam glābti no Dieva žēlastības Kristū.

Pirms divpadsmit gadiem grāmatu “Dieva āmurs” latviešu lasītājiem jau piedāvāja konfesionālo luterāņu izdevniecība “Augsburgas institūts”, ņemot vērā lielo pieprasījumu pirmais izdevums pirms vairākiem gadiem tika izpirkts. Nerimstošās intereses dēļ Luterisma Mantojuma Fonds izlēma veikt atkārtotu izdevumu.

Kā uzsver grāmatas izdevēji, šoreiz atšķirībā no pirmā izdevuma, kas bija tulkots no angļu valodas, “Dieva āmurs” ir tulkots no oriģinālās zviedru valodas, tādējādi atklājos lielākas nianses romānā aprakstītajos notikumos, kuru cilvēciskais, vēsturiskais un teoloģiskais konteksts ir izprotams un nozīmīgs arī lasītājiem Latvijā.

Grāmatu jau var iegādāties labākajās grāmatnīcās un fonda biroja telpās Rīgā A. Deglava ielā 10-1 (iepriekš piezvanot pa tālruni 20089602).

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.