283. Uz ko Dieva dotā grēku piedošana mudina mūs, un par ko tā mums atgādina?


Visspēcīgākais mācītājs pasaulē

Kanādā dzīvo, kalpo un aktīvi izpaužas kāds garīdznieks, kura pārdabisko spēku apbrīno eksperti un fitnesa treneri, un ir amatpersonas, kas spriež, ka iespējams esot kādi augstāki spēki mijiedarbojas, palīdzot viņam uzstādīt arvien jaunus pasaules rekordus.

Visspēcīgākais mācītājs pasaulē


Koburgas Sv. Pāvila luterāņu draudzes mācītājs Kevins Fasts ar smaidu atzīst, ka viņam patīk testēt cilvēka fizisko iespēju robežas un, smejot, piebilst, ka viņa spēku limits ir nezināms. Līdz šim viņš ir spējis pacelt 22 cilvēkus uz savas muguras un vilkt aiz sevis 15 kopā sakabinātas vieglās automašīnas, kā arī trīs ugunsdzēsēju auto. Tāpat ir vilkta gan lokomotīve, gan lidmašīna un pat māja. Ducis apstiprinātu pasaules rekordu liecina, ka viņš patiesi ir viens no spēcīgākajiem cilvēkiem pasaulē.

Viņš ļāvis savu ķermeni izpētīt Dienvidkalifornijas universitātē. Zinātnieki secinājuši, ka Kevina ķermeņa daļas darbojoties unisonā un, ka tas īstā brīdī spējot izstrādāt nepieciešamā adrenalīna devu, kā arī vēl kādas specifiskas nianses. Taču, kā viņš pats saka – pareizā attieksme – ‘Griba uzvarēt’ ir noteicošais.

Visspēcīgākais mācītājs pasaulē ir dzimis un audzināts kristīgi luteriskā gaisotnē un prot nošķirt laicīgo no garīgā. Savos sprediķos viņš nerunā par sevi vai savu spēku. Savukārt laicīgajā vidē viņš apliecina, ka viņa milzu spēks ir Dieva dāvana. Fiziskajiem treniņiem viņš veltī tikai aptuveni pusstundu dienā.

Birkas: , , , , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Visspēcīgākais mācītājs pasaulē”

  1. Roberto:


    vizuāli izskatās pēc Santaklausa, bet tēlaini lidzinas Samsonam.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.