244. Ko Bībele māca par miesas augšāmcelšanos?


Vienojas lūgšanās pret Lady Gagu

Lietuvas katoļu priesteri uzsākuši dedzīgas lūgšanas, lai cilvēki nedodas uz 21.augustā paredzēto amerikāņu popzvaigznes Lady Gaga koncertu Viļņā.

Lietuvas Bīskapu konferences prezidents un Kauņas arhibīskaps Sigits Tamkevičs paziņojis, ka leišu garīdznieki ir vienisprātis ar kristiešiem visā pasaulē, tāpēc viņi ir apņēmušies lūgties, lai saprātīgi cilvēki neapmeklē šo koncertu.

Tamkevičs uzsvēra, ka tas ir normāli, ka, ja runa ir par tādu destruktīvu koncertu, kas nesūta pozitīvu, bet gan morāli destruktīvu vēstījumu, neviens cilvēks, vai tas būtu musulmanis, katolis vai jebkurš cits kristietis vai jūdaists, nevar būt par to, tikai pret.

Lai gan arhibīskaps noraidīja vēlēšanos sagādāt papildus publicitāti šai kundzei vai jaunkundzei, tomēr nespēja atturēties no šo lūgšanu reklamēšanas.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

13 atsauces par “Vienojas lūgšanās pret Lady Gagu”

 1. jean:


  e-puiši! Kā gribētos būt šā priestera vietā, vai ne?????!!!!

  ….

  Pls, esiet uzmanīgāki ar šādas seksualitātes popularizēšanu! Nopietni. Varat jau teikt: mēs esam stipri, mēs esam vareni! Tajā Kungā kristieši tiešām tādi esam, tomēr miesa ir vājāka nekā pašiem šķiet šādus foto publicējot. Tāpēc Raksti arī saka: uzmanies, ka pamācīdams citus, pats nekrīti…

  P.S. Jūs jau paši zināt, ka nereti vizuālais vairāk uzrunā nekā teksts. Bieži vien cilvēki tālāk par bildītēm netiek, jo teksts apziņai nav tik svarīgs, ja “viss” jau ir uzņemts ar foto. Ar šo gribēju pateikt, ka koments ir par foto, ne par tekstu

 2. luterānis:


  Cīņa ar vējdzirnavām.
  Morāli destruktīvs vēstījums?
  Varbūt tiem, kam angļu mēle ir dzimtā,
  bet nekad neesmu mēģinājis saprast ko šī dzied.
  Bet lēdijas melodijas tīri tā nekas, vecenīte madonna nobāl.

 3. gviclo:


  Tiešām, kāds ir šādu un līdzīgu lūgšanu mērķis? [Mt.6:5]

 4. Roberto:


  jean, nedz mani personīgi nedz manas reliģiskās jūtas Lady Gaga nav nekādi aizskārusi, kāpēc lai es gribētu viņu iepērt?

  P.S. tik tiešam, jean, esmu ievērojis, ka apģērbtas sievietes ir krietni iekārojamākas nekā kailas, tāpēc turpmāk publicēsim plikņus….

 5. jean:


  Robert, es nezinu vai jūs esat uztaisījuši kādu kolāžu, kur peramās lomā ir Gāga un peramā priestera-mācītāja vietā ir kāds no Lietuvas bišopiem. Ne vienu, ne otru pēc sejas nepazīstu, kaut pirmajai ir nopietnāks PR un par to prese runā. Dzirdēts ir

  —————

  Pats zini, ka peramais ir pacēlis roku tēmējot mūķenei pa vienu vietu ne jau reliģisko jūtu aizskāruma dēļ. un par to ir mans stāsts…

  —————

  Reliģisko jūtu aizskārums ir tikai tāds sekulārs izdomājums, lai pagāniem neļautu apkaut citus pagānus.. Jo velns kristiešiem sit pa VISĀM maņām un jūtām, lai tik izsistu viņus no ticības segliem, kur Kristus mūs ir ielicis (tas ir, lai mēs velnam sekojot, paši izlektu no tiem, jo citādāk jau viņš nevar mūs izraut no Dieva rokām). Reliģisko jūtu aizskaršana ir tas maigākais veids. Par citu jūtu aizskaršanu ir nopietnāk jāuztraucas. Izskatās, ka leišu bišopi par to arī uztraucas. Tik visu reliģiju salikšana vienā katlā (“neviens cilvēks, vai tas būtu musulmanis, katolis vai jebkurš cits kristietis vai jūdaists, nevar būt par to, tikai pret”) liecina par kristietības unikalitātes un līdz ar to pašas kristietības būtības nesapratni…

  ——————

  Mācītāji paši nereti pamanās diskreditēt savu amatu šādas rīcības dēļ kā redzams foto,– bet vai tāpēc jāpublicē visi miesas darbi, ko šie amata tērpā ģērbtie vai citi kristieši sastrādā??

  Jā, protams, kā pēdējās svētdienas sprediķī Luters saka: kad laicīgie tiesneši ir “nolasījuši” spriedumu, kad apsūdzība vairs nav “viena tante teica” līmenī, bet tapusi publiska, tad arī konkrētie grēki ir jānosoda publiski un par to vairs nav jāklusē, saudzējot tuvākā godu..

 6. gviclo:


  jean skaidrojums palīdzēja saprast, ka attēlā redzamā dievbijīgā mūķene lūdz Dievu, bet dievbijīgais priesteris pazemīgi skaidro, ka lūgt vajadzētu nometoties ceļos, proti, virzot ķermeņa daļu, uz kuru viņš norāda, tuvāk zemei.

  Katrs attēlus apcer pamatojoties savā īpašajā samaitātībā, tādēļ bieži rodas pārpratumi.

  Ar cieņu,
  gviclo

 7. jean:


  gviclo, vai tagad tu man atstāsti to versiju, ko dievbijīgais mācītājs varētu stāstīt, ja gadījumā viņu kāds pieķertu šai nodarbē ar mūķeni?? :)

  bet, ja nopietni, tad, redzi, ka daudzi ir samaitātāki par tevi, kā, piem., es, kurš pamānīja kaut ko netīru šai foto, vai arī kā, piem., Roberto, kurš bija pamānījis, ka mācītājs vēlas iepērt mūķeni (nevis pazemīgi skaidrot)…

  bet nu joks no tavas puses labais :) – pazemīgi skaidro kādā pozā pareizāk lūgt Dievu :)

 8. moritz:


  gvido… es esmu no sirds pārliecināts, ka tavs aizstāvāmais tieši to arī domāja, izvēloties šo bildi :D

 9. gviclo:


  Vai tad tādēļ, ka mūķene nedaudz pārspīlējusi ar kosmētiku (kas mūsu sabiedrībā ir pilnīgi normāla parādība), būtu jāsecina, ka viņa vēlas pievērt tēviņu uzmanību? Kas tad tāds [uz ņeķītrām domām] pavedinošs ir šajā attēlā?

  Manuprāt, 100 šādi attēli kopā ņemti nebūtu tik perversi, kā neskaitāmās ainas, ko esam spiesti pamanīt ikdienas šajā pasaulē.

  Mana vaina, mana vaina, mana vislielākā vaina!

  Ar cieņu,
  gviclo

 10. Roberto:


  jean, attēls nebūt nav kolāža – tas ir oriģināls, kur it kā mūķenes tērpā ir iejutusies pati Stefani Džoanna Andželīna Germanota, bet priesteri atveido tavs vārda brālis Žanis…

 11. jean:


  gviclo, redzi nu, Roberto mūs apgaismoja – tā nav mūķene, kas pārcentusies ar krāsošanos kā pirmklasniece, tā ir šā raksta “varone” — slavenā milēdija…

 12. Roberto:


  vai jean grasās aiziet uz mūķenes drēbēs ietērptās Lady Gaga koncertu Rīgā?

 13. jean:


  neesmu vairs tik jauns :) . viņas dziesmas nezinu, intereses nav ….Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.