45. Ko Dievs aizliedz trešajā bauslī?


Pozitīvā Salacgrīva

Viņa e-minence e-pāvests bija devies uz zvejnieku pilsētu Salacas upes grīvā. Vizītes ietvaros Roberto trešo reizi apmeklēja pozitīvas mūzikas festivālu.


Šoreiz festivāla “Positivus” organizatori iepriecināja Viņa e-minenci ar bezmaksas aproci ieejai telšu pilsētiņā un bezmaksas kafijas baudīšanai.

Arī grupu izvēle šogad bija kā īpaša dāvana e-pāvetam, proti, tika izvēlētas tādas grupas kā viena no pēdējo desmitgažu populārākajām velsiešu rokgrupām Maniakālie ielu sludinātāji un klaidu latviešu romantiski psihodeliskā grunge žanra pārstāvji Salietojies mācītājs.

Starp dalībniekiem bija arī grupa Tramplīni, kuras sastāvā galvenokārt ir Rīgas Reformātu Draudzes locekļi. Arī Daces Kašas jeb Native Beauty band saknes meklējamas dažādās kristīgās kopienās.

Kā pasākuma nagla bija Īru trubadūrs un folkmūziķis Deimiens Rais ar reliģisku motīvu caurvītām dziesmām. Kad viena pēc otras izskanēja Cold Water | Hallelujah, tās spēja aizkustināt daudzus klātesošos.

Vēl savas vizītes ietvaros e-pāvests konstatēja, ka mazapdzīvotajā Salacgrīvā ir uzcelti trīs dievnami. e-pāvests ir apņēmies drīzumā noskaidrot cik tad tie ir apmeklēti.

Birkas:Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.