Ieskaties

7 komentāri par “Padod Uguni 2007

 1. Tas ir brīnums, ka no viena “traka” pasākuma, ko pirms sešiem gadiem uzņēmās organizēt viena “traka” meitene Inese Freija, ir izaudzis vienīgais nacionāla mēroga kristīgās mūzikas festivāls Latvijā.

  Vēl viens brīnums ir tas, ka šī pasākuma organizēšanā apbrīnojamā vienprātībā plecu pie pleca visus šos gadus darbojas četras Talsu kristīgās draudzes. Noorganizēt tik liela apjoma pasākumu nav viegli. Turklāt tas darīts tik profesionāli, ka jau otrajā gadā “Padod uguni!” tika iekļauts Talsu pilsētas oficiālo pasākumu sarakstā.

  Brīnums ir arī tas, ka visus šos gadus festivāla koncerti varējuši notikt bez maksas. Uz līdzīgu festivālu Lietuvā ir jāpērk dārgas biļetes un pat tad organizatori finansiāli nespēj savilkt galus kopā. Bet “Padod uguni!” vienmēr spējis apmaksāt sevi, jo Dievs atvēris sirdis vairākiem biznesa pārstāvjiem un citiem ziedotājiem, kas atbalsta festivālu.

  “Padod uguni!” ir vienīgais pasākums, kur latviešu kristīgie mūziķi var sanākt kopā, apmainīties ar pieredzi, kopt sadraudzību. Un ne tikai viņi. Uz festivālu skatītāji un klausītāji ierodas no visas Latvijas, tiek organizēti pat speciāli autobusi. Bet pērn klausītāju vidū bija arī kristieši no ārzemēm. tādejādi festivāls pamazām kļūst starptautisks.

  “Padod uguni!” nav tikai mūzikas pasākums. Tā galvenais mērķis ir vest cilvēkus tuvāk Dievam. Vairāki festivāla koncerti notiek dievnamos un tos apmeklē daudzi Talsu iedzīvotāji, kas vēl Kristu nepazīst. Pērn pirmo reizi festivāla ietvaros pilsētā tika uzstādīta lūgšanu telts un vairāki jauni cilvēki izdarīja lielāko savas dzīves izvēli – sekot Kristum.

  Arī e-baznīcas apmeklētāji ir aicināti pievienoties daudzajiem skatītāju simtiem un apmeklēt festivālu “Padod uguni!”. Tiksimies Talsos!

 2. Imidžs nav slikts. Labāks par ‘krest perekrest’ futbolu.

 3. nē, tur, kur ir Valdis Indrišonoks, tur manis nebūs

 4. deprofundis,

  ko ta Valdis Tev tādu nodarījis, ka viņa dēļ esi gatavs upurēt visu pasākumu? Tas ir tāpat kā nereti var vērot baznīcā – šajā solā es nesēdēšu, jo tur, lūk, sēž tas riebīgais vecis vai vecene. Īsti brālīga attieksme un mīlestība.

  Ja runa ir par Valda muzicēšanas stilu, tad, manuprāt, tas ir tāds pilnīgi normāls poproka mainstream. Ja Tev patīk kas krutāks, koncerta noslēgumā būs grupa Coming Soon, kas spēlē diezgan smagā stilā. Arī Aivaram Osim no grupas Deal, kas šogad gan uzstāsies kopā ar grupu Vējš, ir dziesmas krietnā hārdroka stilā.

  Festivāls ir domāts visiem kristīgās mūzikas cienītājiem, tāpēc tiek aicinātās grupas, kas spēlē dažādā stilā. Ja Tev kāda nepatīk, pa to laiku vari uzkost desiņas vai nopirkt kādu CD.

Atbildēt