Ieskaties

10 komentāri par “Pirmais Vislatvijas luterāņu futbola turnīrs

 1. es ar neesu luterānis, bet mani aicināja piedalīties, bet es jau visdrīzāk nebraukšu, jo nemāku spēlēt :D
  nu vienīgi ar galvu patīk spēlēt :))

 2. Izteikšu varbūt savas personīgās domas. Varēja noņemt pirmos trīs vārdiņus nost un būtu labs tusiņš. Nesaprotu, ar ko tur sanākušie “luterāņi” būs īpaši. Tās bija manas personīgās domas.

  Ar cieņu,
  gviclo

 3. Sektu kauss bija konkrēti cool. A te krest perekrest sadomājuši. Maķ peremaķ…

 4. Luterāņi būs gan ar ko īpaši, pastāstīšu ar ko!
  Pirmkārt, vai citas konfesijas kaut ko tādu organizē, izņemot vienu baznīcu Mateju? NU tad redziet luterāņi arī ir izdonājuši ka vajag. katoļus vai citus jau prom nedzīsim.
  Otrkārt, kāpēc tad tieši uzsvars uz luterāņiem? Tāpēc, ka LELB (Latvijas Evaņģēliski Luteriskā Baznīca) pārvalde sastāv no komisijām un viena no tām ir Jaunatnes. LELB Jaunatne tad nu tur ir 14 cilvēki(no visiem reģioniem Vidz. Latg. u.c. pa 2, no Rīgas 3 un 3 algotie darbinieki), kas sadalījušies darba grupās – vien no tām ir sporta kalpošanas grupa, kas tad arī rīko šo pasākumu. Nu pietiekams iemesls, lai nosauktu to par luterāņu futbolu, ne tā?
  Vai tad jūs, ja būtu, piemēram, katoļi, organizētu citām konfesijām kādus pasākumus?
  Treškārt, tas notiek, lai aicinātu jauniešus pie Kristus. Kā Jēzus ir teicis, par jebku veidu, kādā tiek pasludināts evaņģēlijs, es priecāšos.
  Vai tas nav pietiekams iemesls, lai atzītu to par labu un neizspļautu pirmo indi un nenoliktu pasākumu, nemaz tajā neiedziļinoties?
  Domāju, ka sapratīsiet par ko es runāju, pašiem būs dārgs mūsu Kungs!
  Lai Dievs Jūs svētī

 5. Mēs nesludinām paši sevi, bet Kristu Jēzu, To kungu. (2. Kor. 4:5)

 6. Mm, sporta kalpošana… Un vēl algoti darbinieki… Mm… Nu jā, ko nu mēs…

 7. Jā, labprāt, es jau domāju par Lutera Akadēmiju … kad būs laiks, parunāsimies tevis norādītājā sadaļā! Paldies par uzaicinājumu!

Atbildēt