Ieskaties

10 komentāri par “Jars Of Clay: Flood

 1. paaugstini mani
  ak mistiskais visvarenais spēks
  nu tik augstu paaugstini mani,
  no kurienes vairs nevaru nokrist

  karoče – es tagad ņurkošu
  bet tu skaties, lai es nenoslīkstu
  nu poņel ja? – turi mani
  vsjo es lecu/krītu

  paaugstini mani
  paaugstini mani
  paaugstini mani
  paaugstini mani

 2. kaut kad 1995-96.g. e-minence dzirdēja šo dziesmu pa kādu radio, tam laikam izklausījās tīri neko [pat radīja nelielu izbrīnu, jo tā esot “kristīga grupa”]

  Rein, rein on mai face
  It hasnt stoped reining for deis
  My vorld is e flūd
  Slovly I bekame van viz ze mud

  ar cieņu,
  Jūsu e-minence

 3. es ar dzirdēju to dziesmu, bet pat nezināju, ka tā ir kristīgā grupa, tā gadās.

 4. draugs talyc,

  “lift me up” jau varētu tulkot nevis kā “paaugstini mani”, bet kā “cel mani augstāk”. Jūti niansi? Un kas tas Tev par “mistisko visvareno spēku”?

  vispār dažkārt kristiešu vidū jūtams asociatīvās domāšanas trūkums. Ja katra vārda galā nav Dievs vai Jēzus, tad tā nav kristīga mūzika. Šķiet, draugs talyc, Tu arī neko nesaprastu, piemēram, no mūsu pašu kristīgās grupas “Zemes mala” vēsts, kaut arī viņi dzied latviski. Tur visas dziesmas ir asociatīvas, Dieva vārds pieminēts labi ja pāris dziesmās. Tomēr tik kristīgu vēsti kā viņiem, negadās dzirdēt bieži.

  Bet,kā saka mans mācītājs, laikam jau labāk ir dziesmu tekstos skaidri pateikt kas ir kas, lai nav nekādu pārpratumu. Diemžēl sekulārā mūzikas tirgus darboņi nereti uzspiež savus noteikumus, jo sekulārajā tirgū Jēzus vārds ir tabu.

  Mīļie, es apsolu – būs arī “īstas” kristīgās dziesmas, gaidiet!

 5. Šitenais – laps. Kā teiktu Krivade, Diessargi! no tā “īstā” “kristīgā” stuff. Šitā i labi. Vēl var arī kādus kaut vai agnostiķus, ja tik labi pavelk.

 6. Un lūgums mani neiekļaut pie “mīļajiem”. Tas ir ‘sick’. Es virtuāliem tēliem neesmu nekāds mīļais. Un reāliem džekiem vēl mazāk. Baigie sirmgalvji Jāņi atradušies. Ja nu tas mīlīgums par varēm laužas, var teikt, piem., ar atrunu: “Mīļie, izņemot Meļķi.” Vai kaut kā tā.

 7. labs Miķel! :D
  bik tiešām tracina tā uzspīlētā laipnība un mīlestības izrādīšana…

 8. Svētīgi taisnības dēļ vajātie, jo tiem pieder Debesu valstība. [Mt.5:10]

  ar cieņu,
  Jūsu e-minence

Atbildēt