202. Ko Jēzus augšāmcelšanās nozīmē tev?


Jēzus dzimis jūnijā, nevis decembrī

Tieši tagad, kad visi gatavojas Ziemassvētkiem, zinātnieki nākuši klajā ar paziņojumu, ka Ziemassvētku bērns Jēzus patiesībā nav dzimis Ziemassvētkos, bet gan vasaras vidū.


Astronomi, izmantojot jaunākās datorprogrammas, ir izskaitļojuši zvaigžņu stāvokli, kāds tas bija Jēzus dzimšanas brīdī un atklājuši, ka spožā Ziemassvētku zvaigzne, kurai trīs Austrumu gudrie sekoja, lai atrastu jaundzimušo Jēzu, pie debesīm patiesībā parādījusies 17.jūnijā, nevis 25.decembrī.

Zinātnieki uzskata, ka spožā zvaigzne, kas toreiz parādījās pie debesīm, bija unikāls divu planētu – Venēras un Jupitera stāvoklis, kas no Zemes izskatījās kā viena liela mirdzoša zvaigzne.

Birkas: , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “Jēzus dzimis jūnijā, nevis decembrī”

 1. gviclo:


  Jaunākie zinātniskie pētījumi liecina, ka Jēzus piedzima tanī laikā, kad nāca imperatora Augusta [Augustus] pavēle uzrakstīt visus valsts iedzīvotājus. Un šī pirmā uzrakstīšana notika tajā brīdī, kad Kirenijs [Quirinius] valdīja Sīrijā.

  Precīzāk sakot, Jēzus piedzima sešus mēnešus pēc Jāņa Kristītāja piedzimšanas.

  Ar cieņu,
  gviclo

 2. e-ndis:


  jā, vai nav dievišķi, ka viņi visi sadzima precīzi uz tradicionālajiem pagānu u.c. svētkiem. kāda sakritība

 3. VaiVilks:


  Jā, tiešām, vai tā nav zīme, ka tradicionāli pagānu svētki iekrīt vienos vai otros saulgriežos. Bet mēs zinām kas ir radījis visu redzamo un neredzamo, un kas ir iedibinājis pastāvošās likumsakarības. Vai tik tā nav zīme, atgriezieties! :)Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.