331. Vai draudze var būt saistīta ar citādas ticības ganiem?


Brauciens kristiešiem uz Apsolīto zemi

Tūrisma aģentūra “Sun Travel” aicina ikvienu interesentu pievienoties īpašā ceļojumā uz Izraēlu no 3. līdz 10.aprīlim, kur varēsiet pilnībā atpūsties no ikdienas un iejusties brīnišķīgajā zemē, “kur piens un medus tek”.

Brauciens kristiešiem uz Apsolīto zemi


Ceļojuma laikā tiek piedāvāts savām acīm aplūkot, sajust un izstaigāt daudzas Bībelē aprakstītās vietas, kur arī Jēzus ir staigājis un darījis savas kalpošanas brīnumus.

Brauciena līdzdalībniekiem būs iespēja apmeklēt Nācareti, Jāzepa un Marijas dzīves vietā, Kānu – kur ūdens tika pārvērsts vīnā, Kapernaumu, kur dzīvoja apustuļi, un to laiku sinagogu, kur Jēzus darīja daudzus dziedināšanas un citus brīnumus. Ceļotāji varēs apmeklēt vietu, kur tika pavairotas piecas maizes, lai paēdinātu piecus tūkstošus uzkāpt kalnā, kur Jēzus tika apskaidrots un viņa vaigs spīdēja kā saule. Ikviens varēs izbraukt ar kuģīti pa Galilejas jūru, kur Jēzus staigāja pa ūdens virsu un apsauca vētru, un pabūt arī pie Jordānas upes.

Būs iespēja pašiem savām acīm aplūkot Armagedona ieleju, kur norisināsies pēdējā kauja, Karmela kalnu, kur pravietis Ēlija tika galā ar viltus praviešiem. Izstaigāt un sajust Dieva klātbūtni Jeruzalemes vecpilsētas ieliņās un mūros, pabūt pie Raudu mūra, iziet Golgātas ceļu, būt Svētā kapa baznīcā Golgātas kalnā, Ģetzemenes dārzā un apskatīt Eļļas kalnu, ebreju kvartālu un no Romas valdīšanas laikiem saglabājušos Kardo ielas posmu.

Programmā arī paredzēts īpašs brauciens pa Jūdejas tuksnesi garām Jērikai uz Nāves jeb kā ebreji sauc Sāls jūru, kur varēs atgūt možumu izbaudot peldes pasaulē sāļākajā jūrā un veselīgās dūņu maskas.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis lieliskais brauciens vai vēlaties iegūt detalizētāku informāciju par to, tad droši variet sakontaktēties ar ceļojumu biroju, zvanot pa tālruni (+371) 26440151, sūtot e-pastu solvita@sungroup.lv vai meklējot interneta vietnē www.suntravel.lv.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.