332. Kas ir īpašas ievērības cienīgs, runājot par bīskapa amatu?


Šodien svinam 6. jubileju

Pirms sešiem gadiem. 2007.gada 1.martā teoloģiski-izklaidējošais e-projekts e-BAZNICA oficiāli tika atklāts plašākai auditorijai. Šajā laikā interneta vietne www.ebaznica.lv ir veiksmīgi iekļāvusies globālajā tīmeklī, iegūstot vadošo lomu starp Latvijas kristīgajām mājas lapām.


Tās saturs ar patiesu un Dieva dotu nerimstošu entuziasmu regulāri tiek papildināts un patlaban e-BAZNICA.lv varat atrast 5710 e-publikācijas, kas pilnīgi atklāt runā par kristietību.

Saskaņā ar statistiķu apkopotajiem datiem, tad kopš 2007.gada 1.marta www.ebaznica.lv iegriezušies 708 232 apmeklētāj, kuri pārlūkojuši 2 803 363 e-šķirkļus, proti viens apmeklētājs redzējis vidēji gandrīz četra e-publikācijas. Tādējādi apliecinot, ka e-ntuziastu līdzšinējā darbošanās nav bijusi velta. nesot svētību tik daudziem e-BAZNICAs lasītājiem.

e-projekts ir sekojis pēdējo laiku tendencēm un socializējies, izveidojot savu profilu draugiem.lv/ebaznica, twitter.com/ebaznica kontu un facebook.com/ebaznica lapu, un aicina kļūt par to sekotājiem, lai varētu uzzināt jaunumus neatrodoties e-BAZNICA.

e-ntuziasti vēl joprojām ir apņēmības pilni veidot mājas lapas www.ebaznica.lv saturu mūžīgā pateicībā un par godu vienīgi Dievam!

Birkas: ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.