319. Ko atslēgu vara sevī ietver?


Atskats uz 2014. gadu ebaznica.lv

Jūsu uzmanībai tiek piedāvāts atskats uz 2014. gadu interneta vietnē www.ebaznica.lv notikušo.

Atskats uz 2014. gadu ebaznica.lv


Pagājušais gads kļuva par pirmo, kad katrā no 52 nedēļām lasītāju rīcībā nonāca tikai desmit jaunas e-publikācijas. Neskatoties uz to, aizvadītais gads e-BAZNICAi kļuvis par visvairāk apmeklētāko kopš e-projekta izveidošanas.

Proti 2014. gadā interneta vietni www.ebaznica.lv bija apmeklējuši 213449 cilvēki, tas ir diennaktī e-BAZNICA vidēji iegriezušies 585 reizes. Savukārt 5.februārī tika sasniegts jauns diennakts apmeklētības rekords, kad divdesmit četru stundu laikā ebaznica.lv iegriezās 9670 e-baznīcēni un viesi.

2014. gadā e-BAZNICA.lv bija 523 jaunas e-publikācijas, no kurām visplašāko rezonansi ieguva ziņa par “Saddleback Church” draudzes mācītāja Ričarda Vorena “fenomenālo atklāsmi”, kas ļauj draudzes jauniešiem nodarbojoties ar seksu, saglabājot savu jaunavību neaptraipītu. Anālais sekss kristiešiem tika aplūkots vairāk neka 15 tūkstoš reizes.

Lielu interesi izraisīja arī Dr. Mārtiņa Lutera pārdomas par Slimībām, ar ko ārsti netiek galā, ko viņš izteicis savās “Galda runās”.

Bez tam pietiekamu lielu ažiotāžu izcēlāš Puskailo priesteru pareizticīgā kalendāra dēļ, kuru vēlējās aplūkot vairāk par trim tūkstošiem interesentu.

Joprojām nezūdošu interesi saglabā visu laiku lasītāka e-BAZNICAs e-publikācija animācijas filmas “Grāmatu Grāmata” pirmos sēriju Kā viss iesākās.

Kā arī pateicoties “Google” meklētajam vārdam “fabulas”, daudziem bija iespēja izlasīt Mārtiņa Lutera e-refleksiju Dažas Ēzopa fabulas

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.