102. Ko Dievs aizliedz ar septīto bausli?


Tagad e-BAZNICAs versija 2.0

Nu jau ir pagājuši divarpus mēneši, kopš e-BAZNICA sāka savu e-dzīvi. Šajā laikā sperti daudzi acīmredzami attīstības soļi. Pirms e-ntuziastu došanās pelnītā vasaras atvaļinājumā, informējam par jaunumiem.

Tagad e-BAZNICAs e-publikācijas var skatīt arī savā mobilajā tālrunī. e-ntuzisti piedāvā ikvienam, kurš atvaļinājuma laikā atrodas prom no saviem datoriem, tomēr sekot līdz e-BAZNICAs aktivitātēm.

Tam ir nepieciešams mobilais tālrunis, kurš uztur WAP dialogu. Ja tāds jau ir, tad ir labi – atliek pievienot grāmatzīmi: wap.e-baznica.lv vai wap.ebaznica.lv un lieta darīta. [Par tālruņa konfigurāciju jautājiet saviem operatoriem: LMT GSM, BITE GSM un TELE 2]

Tagad ir pieejama printerim draudzīga e-BAZNICAs versija un iespēja nosūtīt e-draugam uz e-pastu ieteikumu izlasīt vai apskatīti konkrētu e-publikāciju.


Spiežot uz apvilkto e-ikoniņu Tu vari e-printēt


Spiežot uz apvilkto e-ikoniņu Tu vari nosūtīt e-ieteikumu e-draugam

Papildus tam visam, tagad ikviens e-baznīcēns var iegūt savā rīcībā vasarai tik piemēroto e-kreklu. Ņem e-kreklu un atbalsti e-BAZNICU!

e-ntuziastue-atvaļinājums ir no 15.jūnijam līdz 15.augustam. Šajā laikā e-BAZNICA darbosies “e-vasaras režīmā” – divas e-publikācijas vismaz viena e-publikācija diennaktī.

Laiks strādāt, laiks atpūsties – esiet svētīti bērniņi!

e-ntuziastu vārdā Jūsu pazemīgais e-kalps,
viņa e-kselence e-pāvestsAbonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “Tagad e-BAZNICAs versija 2.0”

  1. wrc:


    Kas tad tā par atpūtu, 2 publikācijas 24h. Ja atpūšas, pietiks arī ar 1 publikāciju 2 dienās (mazāk gan nē), ja citi e-draugi arī to jums atļautu kā es…:)

  2. Roberto:


    draugs wrc, varbūt tiešām 1 [vienu] dienā

  3. talyc:


    Jē, wap ir feina fīča (parocīgi)Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.