90. Kas ir laulība?


Grupa Xenos izdod jauno singlu

Alternatīvā poproka grupa Xenos, kura jau iepriekš sevi pieteikusi ar veiksmīgiem singliem un startējusi augstās vietās dažādu Radio topos, izdod savu jauno singlu “Ūdens”.

Grupa Xenos izdod jauno singlu


Kā stāsta grupas līdere Santa Lozinska, “dziesma ir par abpusēju mīlestību starp Dievu un cilvēkiem. Tā ir pateicība par iespēju tuvoties Viņam jebkurā brīdī, jo Viņš ir mūsu dzīvības ūdens.” Singla autors ir grupas kolēģis no ASV: Sean Hall, tulkojums: Santa Lozinska, aranžējums: Xenos

Grupas Xenos mūziķi norāda, ka viņiem šķiet svarīgi šajā Ziemassvētku laikā atgādināt apkārtējiem, ka Dievs nav pieejams tikai divas reizes gadā – Ziemassvētkos un Lieldienās, kaut arī tie ir nozīmīgākie kristietības notikumi. “Mēs vēlamies uzsvērt, ka ikvienam ir iespēja sastapt Dievu un dzīvot pēc Viņa pamācībām katru dienu, jo tā ir pilnvērtīga dzīve,” atklāj grupas soliste.

Singlu “Ūdens” grupa ir ierakstījusi jaunajā sastāvā, kurš patlaban ir visai internacionāls — grupā patlaban muzicē četri Latvijas un divi Ziemeļamerikas mūziķi, proti, Santa Lozinska (balss/akustiskā ğitāra), Sandis Feteris (bass), Māris Veliks (elektriskā ğitāra), Zane Fetere (bekvokāls) pārstāv Latviju, savukārt Šons Karčers (Sean Karcher, elektriskā ğitāra) nāk no ASV, bet Deivs Lozinskis (Dave Lozinsky, bungas) no Kanādas. Ieraksts veikts Kristīgā Radio studijā sadarbībā ar Valdi Indrišonoku un Edgaru Rubeni. Singlu producējis Valdis Indrišonoks.

Grupas Xenos jaunais singls no decembra vidus būs dzirdams Latvijas Kristīgajā radio un citās reğionālajās raidstacijās. Dziesmu var noklausīties arī grupas profilā www.draugiem.lv un www.myspace.com, kā arī iegādāties online media veikalā www.boms.lv.

Xenos mūziķi līdz šim ir aktīvi koncertējuši visā Latvijā, piedalījušies dažādos mūzikas konkursos kā “ Sinepes un Medus”, “Stage Number One”, “Tu esi pamanīts”, festivālā “Bildes”, “Padod Uguni”, “Viking Festival”, “SOZO”, devušies koncerttūrēs pa Skandināviju un ASV. Grupa aktīvi darbojas jau septiņus gadus un ir izdevusi divus albumus.

Birkas:Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Grupa Xenos izdod jauno singlu”

  1. machss:


    nez, šodien draugos noklausījos un sajūsmā neesu… :p

  2. Agnese:


    manuprāt, par Dievu nedrīkst runāt tik manierīgi. es domāju intonāciju. bet OK, katrai baznīcai sava tradīcija.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.