275. Kas ir Dieva labais un žēlīgais prāts?


Sprediķis par Santa Klausa nāvi

Kāds britu palīgmācītājs novedis bērnus līdz asarām un viņu vecāki nokļuvuši neērtā situācijā, kad no kanceles paziņots, ka Santa Klauss un viņa ziemeļbriedis sadegtu, izdalot bērniem dāvanas ar virsskaņas ātrumu.

Palīgmācītājs Lī Reifīlds sagrāva vairāku bērnu ilūzijas, dievkalpojumā jokojot, ka Ziemassvētku vecītis un viņa ziemeļbriedis sadegtu, jo viņam jāpārvietojas ar 3000 reižu lielāku ātrumu nekā skaņa, lai paspētu izdalīt dāvanas 91,8 miljonos mājokļu.

“Es apzinos un saprotu, ka esmu nostādījis dažus vecākus sarežģītā situācijā un viņiem nāksies sniegt daudz paskaidrojumu,” Reifīlds sacīja, piebilstot: “Es mīlu Ziemassvētkus.”

Daudzi Londonas Sv.Marijas baznīcas skolas bērni dievkalpojumā samulsuši, kad mācītājs norādījis, ka loģiski nekādi nav iespējams vienam vecītim un viņa kamanām 31 stundas laikā izdalīt 378 miljonus dāvanu.

“Tur bija daudz bērnu, kas vēl tic Santa Klausam vai ticēja līdz šim vakaram,” teica dievkalpojuma apmeklētāja Sjū Smī, kas bija ieradusies ar saviem piecus un deviņus gadus vecajiem dēliem. “Tas mums, vecākiem, šodien sagādāja darbu, daudz paskaidrojot,” viņa piebilda.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Sprediķis par Santa Klausa nāvi”

  1. Ervīns:


    Tas tikai norāda, ka bērnu vecāki kristieši nereti būtībā akceptē savu bērnu aizraušanos ar visādiem pasaku tēliem. nez vai šie bērni tikpat ļoti tic Jēzus kā COCA COLA reklāmas tēlam Santa Klausam. Tad jau labāk kā vācu valodā runājošajās zemēs, kur vecīša tēls saistīts ar Miras bīskapu Sv. Nikolaju, kas dāvaniņas atnes jau 5.decembrī pats paliekot neredzams.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.