Ieskaties

7 komentāri par “Efektologs

 1. Romiešiem 13. nodaļa

  1 Ikviens lai ir paklausīgs varām, kas valda. Jo nav valsts varas, kā vien no Dieva, un tās, kas ir, ir Dieva ieceltas.
  2 Tātad tas, kas pretojas valsts varai, saceļas pret Dieva iestādījumu. Bet tie, kas saceļas pret to, paši sev sagādā sodu.
  3 Jo valdītāji nav bīstami labam darbam, bet ļaunam. Tu negribi bīties valsts varas, labi, dari to, kas labs, tad tu saņemsi viņas uzslavu,
  4 jo tā ir Dieva kalpone tevis labā. Bet, ja tu dari ļaunu, tad bīsties; ne velti tā nes zobenu, jo tā ir Dieva kalpone, atriebēja un soda nesēja tam, kas dara ļaunu.
  5 Tādēļ nepieciešami tai paklausīt ne vien soda dēļ, bet arī sirdsapziņas dēļ.
  6 Tāpēc maksājiet arī savas nodevas: viņi, kas uz to raugās, ir Dieva kalpi.
  7 Dodiet katram, kas viņam pienākas: nodevas, kam nākas nodevas, muitu, kam nākas muita, bijību, kam nākas bijība, cieņu, kam nākas cieņa.

 2. pareizi,skabarga.vajag viniem vienkarsi citet Svetos Rakstus.ja sie dzeki brauc virsu cilvekiem,tad varbut Rakstiem tie virsu nebrauks.

 3. mjā, valsts ierēdņa darbs ir zelta ādere neliešiem un īsta sodība tiem, kuri grib ko izdarīt savas tautas labā, jo tauta reizēm ir akla un stulba lai atšķirtu nelieti kurš sola zelta kalnus no godīga cilvēka, kurš runā pat reāliem faktiem un REĀLIEM risinājumiem, kuri no malas skatoties ne vienmēr ir populāri un ne vienmēr dod tūlītēju labumu. Tauta patiesībā ir izlaidusies un bezdievīga kļuvusi, jo no kurienes tad nāk tie zagļi un blēži valdībā, ja ne no pašas tautas un ikviens no tiem bļaustekļiem kā vien tiek kaut kur pie varas, ta paši zog un rauš. Visi grib būt bagāti, visi grib būt pārtikuši, tikai neviens negrib godprātīgi strādājot likt cerību uz Dievu.

  Ir saprotami, ka pensionāriem un maznodrošinātajiem ir tā jau grūti izdzīvot un tomēr vai nav tā, ka ne tik valdība bet ikviens kaut cik spējīgs vidusmēra cilvēks (kuri starp citu ir tie lielākie protestētāji par tiem kas ir zem vidusslāņa) zināmā mērā ir pie vainas ar savu egoismu, vienaldzību, nodokļu nemaksāšanu, krāpšanos, dzīvošanu uz citu rēķina? Patiesībā tauta ir tāda pati, kā tās līderi – bezdievīgi, nekaunīgi, izlaidušies, iedomīgi egoisti un katram galvenais pēc kā vērtē kādu kārtējo prezidentu vai premjerministru – cik man pie algas pielika. A pie kājas par visiem pārējiem

 4. Vēl vina kristīga multenīte.Angliski neprotu varbūt var iztūlkot ,kas tur ir patiess, kas svēts, kas taisns, kas šķīsts, kas patīkams, kam laba slava, ja ir kāds tikums un ja ir kas cildināms, par to domājiet!(Fil4:8)

 5. Ingars, piekrītu Tev. man arī te viens citāts pagadījās:

  Bībele, Dieva Vārds, Ījaba grāmata 35. nodaļa:9.-10.
  Ļaudis gan vaimanā par neskaitāmiem spaidiem un skaļi sūdzas par lielo cilvēku varmācību, bet nemēdz gan jautāt – kur ir pats Dievs, mans radītājs.

 6. Patiesībā vēsture atkārtojas, tas nav nekas jauns

  1) cēlonis
  Jesajas 2.nodaļa
  8 Bet viņu zeme ir arī elka dievu pilna, viņi pielūdz paši savu roku darbu, to, ko viņu pašu pirksti darinājuši.
  9 To priekšā liecas vienkāršā tauta, un pazemojas arī dižciltīgie; Tu to viņiem nepiedosi.

  2) sekas
  Jesajas 3.nodaļa
  1 Tad nu ziniet – Tas Kungs Cebaots atraus Jeruzālemei un Jūdai katru atbalstu un palīdzību – palīdzību ar maizi un ūdeni,
  2 atņems varoņus un karavīrus, tiesnešus un praviešus, zīlniekus un vecajus,
  3 virsniekus, cienījamus vīrus un padomniekus, dažādu mākslu pratējus un vainu apvārdotājus.
  4 Zēnus Es viņiem došu par virsniekiem, un vieglprātīgi neprašas valdīs pār tiem.
  5 Tauta būs apspiesta, cits citam māksies virsū, katrs savam tuvākam; zēns uzstāsies pret sirmgalvi un palaidnis pret cienības pilno.

  Nu tā ka nav brīnums, ka Dievs atkritušajai tautai dod zagļus un neliešus par vadītājiem

Atbildēt