126. Kāds ir Dieva žēlsirdīgā apsolījuma mērķis?


Kautrīgi izdod grāmatas

Pavisam klusi un nemanāmi, un bez liekas pompozitātes starptautiskā organizācija “Luterisma mantojuma fonds” ir iepriecinājis kristīgās literatūras cienītājus un izdevis trīs jaunas grāmatas latviešu valodā.


Pateicoties dāsnajiem ziedojumiem ir izdevies izpildīt 2012.gadam izvirzītos plānus un izdot Herberta Girgenzona grāmatu “Mārtiņa Lutera katehisma skaidrojums” ikvienam, kurš vēlas padziļināti saprast to, kas tad ir nepieciešams pestīšanai, bet kas nav, un Karla Olofa Rozeniusa darbu “Bauslības un Evaņģēlija noslēpumi”, kurā soli pa solim aplūkoti visi desmit baušļi un visi Tēvreizes lūgumus Bauslības un Evaņģēlija kontekstā.

Abas šīs grāmatas būs labs materiāls Bībeles stundām draudzēs, kā arī vēl viens neatsverams palīgs mācītājiem, gatavojoties iesvētes stundām.

Papildus tam, uz ietaupīto finanšu līdzekļu rēķina, grāmatu izdevējam ir izdevies pārsteigt un iepriecināt interesentus vēl šogad izdodot kārtējo teoloģijas zinātņu doktora Mārtiņa Lutera fundamentālo darbu “Psalmu skaidrojumu”, kas ir lielisks pārdomu avots, kurā pantu pēc panta Luters analizē gandrīz visus psalmus pēc kārtas.

Birkas: , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Kautrīgi izdod grāmatas”

  1. Janis Karklins:


    Slava Dievam un paldies visiem, kas šajā piedalījušies, šis patiešām ir zelta fonds.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.