Ieskaties

7 komentāri par “e-pāvests lasa grāmatas

 1. Es arī izlasīju grāmatu “Veronika grib mirt” ,nedomāju, ka tā bija ļoti slikta. (es jau laikam skatījos uz to grāmatu ar sievietsa acīm…)

 2. :) šis ļoti svētīgais un vērā ņemamais pamudinājums, kas izkanējis caur viņa ekselences piemēru būtu jo sevišķi vērā ņemams tiem mūsdienu e-cilvēkiem, kuri ikdienas steigā un darījumu starplaikos paspēj izlasīt vienīgi svarīgāko e-pasta ziņojumos un kliedzošākos jaunumus dzeltenās preses slejās; Lai žēlīgs Dievs tiem dod savu spēku izrauties no iz zilajiem ekrāniem nākošās sekularitātes un ieslīgt neaprakstāmi plašajos literārās daiļrades krāšņajos dziļumos.

 3. “iepazīstot pusgadsimtu senos notikumus” rakstā ir par vāju teikts, laikam pusgadutūkstoti būtu pareizāk! Pievienojos gvido teiktajam.

 4. Prikols… tak, ja kāds lasa grāmatas, domā pastāvīgi BET nepiekrīt Robčikam & Co, tad tas tiek nosaukts par ķeceri, ģeķi etc. Tur tā problēma, ka šis e-pāvesta pamudinājums būtībā implciē to, ka kāds var būt salasīsies grāmatiņas un galu galā izdomās, ka viņš nepiekrīt tādos vai citos jautājumos Robčikam & Co

  Tak būtībā pamudinājums lasīt gan ir labs un derīgs mūslaikos!

 5. Mulder, varbūt izteikšu savas personīgās domas.

  CoCo Bongo ir labāks.

  Tās bija manas personīgās domas.

  Ar cieņu,
  gviclo

 6. saaku lasiit Antonijs Bīvors, Ļuba Vinogradova “Rakstnieks karā: Vasilijs Grosmans un Sarkanā armija 1941-1945″… ehhh… kaa sagribeejaas vecaas labaas zhurnaalistikas…

Atbildēt