Ieskaties

18 komentāri par “e-pāvests kādā pasākumā

 1. andziks, ir cilvēki, kas tevis sacīto attiecinās arī uz sievietēm. [proti, tas ir savā ziņā stereotips.]

  Tādēļ paliksim pie šī rakstītā:

  Tad nu es gribu, lai vīri lūdz Dievu katrā vietā, paceldami svētas rokas bez dusmām un šaubām.

  Tāpat arī sievas pieklājīgā uzvedībā, kaunīgi un savaldīgi, lai viņas greznojas nevis ar matu pīnēm un zeltu vai ar pērlēm vai dārgu uzvalku, bet ar to, kas pienākas sievām, kuras grib parādīt dievbijību, – ar labiem darbiem.

 2. Ja es ko vairāk zinātu par Placebo grupu, es nebaidītos neklanīties e-pāvestam…bet nezinu neko, arī par dalībniekiem nav populāra informācija plaši izplatīta un līdz manīm nonākusi. Vot kas ir laba mūzika (ar sīkiem izņēmumiem), ir MUSE, kas arī šovasar būs Rīgā, iesaku to apmeklēt tiem, kas to var atļauties! Dziesma “Apocalypse please”, labs piemērs kristīgai ievirzei.

 3. nu tas jau sen zināms,ka kristīgā mūzika kvalitātes un baudāmības ziņā atpaliek no nekristīgās mūzikas(ar izņēmumiem protams),kuru iedvesmojis tas gars vai gari,kuri vada nekristīgu cilvēku.pēc būtības jau tas,ko piedāvā sātans arī cilvēkam vienmēr liekās pievilcīgāks,nekā tas ko piedāvā Dievs.grēks pievelk,grēks sagādā baudu,un ja vēl šis grēks nav ne slepkavošan,ne zādzīb,ne iekārošan,ne aprunāšan,tad ierindas kristiets ij pat sirdsapziņas pārmetumus nejūt.:)))bet es te protams ne jau par tēmu runāju.

 4. nu ja ir,tad protams nelielāks,kā skatīties pasaulīgu filmu,bet kaut kas “grēcīgs” man jaušās tajā,kad ir sajūsma par pasaulīgas izcelsmes produktu,bet ir noraidoša attieksme pret kristīgu produktu,kuram saturs kristīgs,bet forma varbūt nepievilcīgāka,nekā tam pasaulīgajam,pēc izcelsmes ienaidā ar Dievu esošajam produktam.Raksti nešaubīgi rāda,ka būt draugos ar pasauli=būt ienaidā ar Dievu.

 5. draugs jenoc,

  cik esmu dzidējis tās “kristīgās grupas” un klausījies viņu “kristigajos tekstos” – nonācu pie secinājuma, ka tas viss mani vienkārši apgrēcina.

  e-baznīcēniem varētu rasties jautājums: “kā tad tā?” vai “kāpēc?”

  paskaidrošu: tapēc, ka tajās tiek izdziedātas maldu mācibas un ķecerības.

  tāpēc gribu uzdot e-baznīcēniem jautājumu [kas starpcitu būs nākāmā e-aptauja]: kas ir ļaunāk puspatiesība vai atklāti meli?

 6. mineetos muziceejoshos jaunieshus neklausos… neiekarina… taapeec sajuusmu ar robi nedaliishu…
  $$$
  attieciibaa uz latvijas ts kristiigo muuziku, peec sarunas ar dazhiem taas “faniem” mana asociaacija sekojosha: tipa pusaudzhi dzer shnjabi – negarsho, bet vajag…
  $$$
  bet man maajaas ir viens prieka veests slaveeshanas disks… tur dazhi songi noder speeciigu mazohistisku noskanju radiishanai… vareetu pat she ielaadeet, tikai nemaaku – tad vareetu apspriest fonoteeku… :D

 7. Vai e-pāvests varētu dalīties savā pārdomās par grupas Placebo dziesmu tekstiem?
  Ja runājam par `t.s. kristīgo mūziku, tad diemžēl 95% gadījumu tie ir zemas kvalitātes šlāgeri, kur šķiet, ka zaļumballes dziesmās vārdu “Es tevi mīlu” vietā ir ielikti “Es tevi mīlu, Jēzu”. Tāpēc es neklausos kristīgo radio.

 8. mīļā Svilpaste,
  tieši tāda doma man bija “iešāvusies galvā”, ka ir nepieciešams uzrakstīt e-refleksiju par dziesmu tekstiem, bet aizņemtības dēļ nesolu to izdarīt ātrāk par nākamās nedēļas nogali…

 9. “Šis koncerts bija augstā līmenī…”

  smiekliigi, bet pati grupa bija ljoti neapmierinaata(tieshi attieciibaa par skanju) un muuzikas jomas eksperti arii nebuut nebija sajuusmaa. :D

 10. “kristietim pieņemama cena” ir labs teiciens :D

 11. bet vispār šitā grupa man saistās tikai ar tīņu gadu emo doom

Atbildēt