207. Ko otrajā ticības artikulā tu apliecini ar vārdiem: "Tas ir tiešām tiesa"?


Mūks pamet šovbiznesu

Pasaules medijus pāršalkusi ziņa, ka 63 gadus vecais itāļu kapuciešu mūks Cēzars Bonici, kurš pazīstams kā smagā metāla grupas Fratello Metallo (Brālis Metāls) dibinātājs, nolēmis uz visiem laikiem pamest skatuvi. Viņš atklāja, ka uz šādu soli viņu pamudinājis pats nelabais.

“Tieši sātans panāca, ka es atsvešinos no sava menedžera. Atklāti sakot, es biju tuvu tam, lai pilnībā pārcirstu jebkādas saiknes ar saviem grupas biedriem un pat novērstos no saviem ticības brāļiem. Sātans mani padarīja slavenu, un tagad es gatavojos viņu nogalināt,” atzinis 63 gadus vecais mūks – metālists.

Mūziķis atklājis, ka drīzumā Itālijā paredzētais koncerts kļūs par grupas Fratello Metallo pēdējo uzstāšanos. “Var uzskatīt, ka gaidāmais koncerts iezīmēs mūsu kolektīva nāvi,” norādījis mūks, kura ticības brāļi noskuvuši viņa galvu kā apliecinājumu tam, ka Bonici gatavojas sākt jaunu dzīvi.

Pirms šovbiznesa pamešanas grupas Fratello Metallo dibinātājs paudis apmierinājumu, ka viņam un pārējiem grupas biedriem izdevies saglabāt tīru un cēlu skanējumu. “Tas, ka tu spēlē smago mūziku, nenozīmē, ka esi sātana pielūdzējs, un arī mūsu mūzikā nebija nekādu mājienu par sātanismu,” skaidrojis mūziķis, kurš savā daiļradē un grupas desmit studijas albumos nevairījās aizskart arī tādas tēmas kā seksu, narkotikas, sievietes un laicīgo mīlestību.

Itālijā dzimušais mūks, kuru izveidot savu smagā metāla kolektīvu iedvesmojis grupas Metallica koncerta apmeklējums deviņdesmitajos gados, paudis cerību, ka savu mūziķa karjeru viņš varēs turpināt ne vairs uz lielās skatuves, bet gan kā ielu muzikants.

Get the Flash Player to see this player.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.