360. Kam draudzes gans nevar dot Vakarēdienu?


e-ntuziasti svin kopā ar banku

Pirms mēneša “Konfesionāli Luteriskā Biedrība” no bankas, kurā tai ir atvērts norēķinu konts, saņēma ielūgumu uz īpašo koncertu 18.augustā. Šī pasākuma apmeklējumam tika deleģēti e-projekta e-BAZNICA e-ntuziasti Roberto un talyc.


Viņa e-minence Roberto bija ļoti iepriecināts, kad, ierodoties uz koncerta norises vietā, uz lielajiem video ekrāniem starp daudzajiem vārdiem ieraudzīja pazibam savu vārdu.

e-BAZNICAs e-pāvests augsti novērtēja bankas izvēli, aicinot grupas “Prāta Vētra” un “The Sound Poets (s.p.b.)”, jo,katrā no šīm grupām ir vismaz pa vienam kristīgam cilvēkam.

Saskaņā ar interneta vietnes www.ebaznica.lv rīcībā esošo informāciju grupas “Prāta Vētra” dziesminieks Renārs Kaupers regulāri apmeklē lielāko luterāņu draudzi Latvijā, proti Rīgas Lutera draudzi Torņkalnā. Savukārt grupas “The Sound Poets (s.p.b.)” bundzinieks Pēteris Lunde ir Rīgas Reformātu draudzes loceklis.

“Konfesionāli Luteriskā Biedrība” izsaka gandarījumu un pateicību par iespēju Viņa e-sencei e-kardinālam talyc un Viņa e-minencei e-pāvestam Roberto apmeklēt šo īpašo koncertu bez maksas.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “e-ntuziasti svin kopā ar banku”

  1. SSD:


    Man kopā ar jums prieks, jo tik tiešām bija feins koncerts… Piekrītu jums – paldies Swedbank! :)Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.