178. Kādas divas dabas ir apvienotas mūsu Pestītājā?


Grupa “Jorspeis” piesaka sevi

Jaundibinātā mūziķu apvienība “Jorspeis” novembrī iepazīstina klausītājus ar savu pirmo singlu. Dziesma “Debesis ir tuvu klāt” stāsta par cilvēka iekšējās pasaules pārdzīvojumiem un mirkļiem, kurus piedzīvo ikviens savā dzīvē – par mieru, mīlestību, brīvību un atspirgšanu, stāsta grupas mūziķi Linda Seļava-Prindule un Māris Prindulis. Dziesma ir pirmais singls no grupas “Jorspeis” topošā debijas albuma, kuru mūziķi plāno izdot gada nogalē.

Grupā “Jorspeis” patlaban muzicē Linda un Māris, kuri šogad nolēmuši ne vien kopīgi muzicēt, bet arī nupat izveidojuši ģimeni. Linda līdz šim pazīstama kā vairāku dziesmu autore, savukārt Māris ir darbojies grupā “Xenos”.

“Debesis ir tuvu klāt” producējuši Jorspeis, Valdis Indrišonoks un Armands Treilihs (MC STUDIJA), kurš piedalījies arī dziesmas miksēšanā. Par vienu no singla veiksmēm mūziķi uzskata Džo Vesta (Joe West, Nashville, TN) piedalīšanos dziesmas māsterēšanā. Džo Vest ikdienā sadarbojas ar tādiem mūziķiem kā Justin Timberlake, Shakira, Jewel, FlyLeaf, Mercy Me un daudziem citiem.

“Mūsdienās, kad populāri ir dzīvot draugiem.lv un myspace veidotajās virtuālajās sabiedrībās, cilvēki aizvien vairāk pievēršas sev un sevis reklamēšanai, apkārtējiem savās dzīvēs atvēlot arvien mazāk vietas. Mēs vēlamies pretējo, tāpēc arī grupai tāds nosaukums – “jorspeis”, kas līdzinās angliskajam “your space”. Tulkojumā tas nozīmē “vieta tev (otram)”,” skaidro grupas mūziķi.

Birkas:Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

9 atsauces par “Grupa “Jorspeis” piesaka sevi”

 1. machss:


  pat diezgan klausāmi :) lai izdodas ;)

 2. Agnese:


  ir ļoti labi, tiešām.

 3. wrc:


  Malacis Māris ar Lindu, pazīstu viņus, viņiem ir iekšā!!

 4. wrc:


  Tā neko, arī Timberleika un Mercyme māsterētājs… wow.

 5. OdzinaD:


  Es paklauysījos un man patīk!! Linducim jau tā dziedāšana ir iekšās!!! Dievs dod panākumus,un labu balsi!!!!

 6. zane:


  _paldies jums abiem_

 7. machss:


  eu cilvēki, palīdzēsim šitai grupai iekš radio, tikko pamanīju, ka viņi ir radio swh priekšnama topā (šajā topā ir tikai jaunās grupas)
  balsot varam šeit

 8. Roberto:


  Kad mīlestība smaržot sāk, debesis ir tuvu klāt,
  Kad sirds mūri sabrukt sāk, debesis ir tuvu klāt,
  Kad posta vietas tiek uzceltas,
  un dziļas slāpes remdētas,
  tuksnesī kad lieti nāk, Debesis ir tuvu klāt!

  Kad miera vārti vērties sāk, debesis ir tuvu klāt,
  Kad mīļa gaisma sildīt sāk, debesis ir tuvu klāt,
  Kad šaubu ķēdes tiek pārcirstas,
  Un dziļas sāpes remdētas,
  Tava sirds, kad dzīvot sāk, Debesis ir tuvu klāt!

 9. aigarsx2:


  Slava Dievam,ka ir cilvēki ko Dievs var lietot,caur kuriem Viņš var runāt uz šo grēcīgo pasauli.Lai plūst Jēzus mīlestības jaukā smarža caur šīm brīnišķīgajām dziesmām!Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.