Ieskaties

5 komentāri par “Apsūdz par reliģisko jūtu aizskaršanu

 1. Ar poļu katoļi ir labāki par musulmaņiem?
  Moš ierosinās popzvaigzni sadedzināt uz sārta?
  Popzvaigzne, cerams, pratīs no šī trikšņa izspiest “sauso atlikumu” – tādu reklāmas kampaņu, kādu viņai sagādās RKB Polijas filiāle viņa ar savām vārgajām finansītēm nevarētu ne iesākt , ne pabeigt.

 2. Ateisms, lai ko arī īsteni ticīgie neteiktu, arī ir ticība, un līdz ar to, vai nesanāk tā, ka Polijas katoļi ar jēzu un pārējiem dieviem aizvaino šīs dziedātājas jūtas un ticību? Kā reiz teica Rowans Atkinsons:

  “To criticize a person for their race is manifestly irrational and ridiculous, but to criticize their religion, that is a right. That is a freedom. The freedom to criticize ideas, any ideas – even if they are sincerely held beliefs – is one of the fundamental freedoms of society. A law which attempts to say you can criticize and ridicule ideas as long as they are not religious ideas is a very peculiar law indeed.”

 3. Martīri visos laikos ir cietuši dēļ citu tiesībām aizskart viņu reliģiskās jūtas un dzīvību. Šādas ciešanas patiesam kristietim ir liels gods. Par šādu iespēju ir jāpateicas Dievam, nevis jātiesājas.

  Ar cieņu,
  gviclo

 4. Poļu dziedātāja, iespējams, ir daudz tuvāk debesīm, nekā tā milzu varza, kuru “reliģiskās ” jūtas ir aizskartas.
  Kas tas ir “reliģiskās jūtas”?
  Daudz biežāk gan nākas redzēt, ka cilvēki satrakojas, ja ir aizskarti viņu elki.

Atbildēt