3. Kā mums ir jāmācās Dieva Vārds?


Konfesionāli Luteriskās Biedrības desmitgade

Vakar Konfesionāli Luteriskās Biedrības dibinātāji neformāla gaisotnē atzīmēja organizācijas pastāvēšanas 10. gadadienu.

Konfesionāli luteriskās biedrības desmitgade

Konfesionāli luteriskā biedrība tika dibināta ar mērķi veicināt cilvēku kristīgo izglītību, veicināt kristīgo konfesiju savstarpējo sapratni un sadarbību Latvijā pamatojoties Luteriskajās ticības apliecībās, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, harmonizēt garīgās, intelektuālās un fiziskās īpašības cilvēkā, kā arī pamatojoties Bībeles mācībā, palīdzēt cilvēkiem iepazīties ar Dievu tādu, kādu to atspoguļo Bībele.

Šos mērķus domubiedri centušies realizēt ar vairāku interneta vietņu palīdzību, un cer, ka viņu pūles ir nesušas augļus, kā arī nākotnē viņiem nebūs šķēršļi turpināt iesākot darbu.

Kavējoties atmiņās, dibinātāji atcerējās satraukumu, ko biedrības reģistrācija izraisīja tā dēvēto “konfesionālo” luterāņu vidu, kas dažādi bija centušies ierobežot domubiedru aktivitātes.

Sākotnēji biedrībai bija iecerēts cits nosaukums, bet apstākļu sakritības dēļ, tikai saņemot reģistrācijas dokumentus, dibinātāji secināja, ka reģistrējuši KLB. Rezultātā no e-ntuziastiem norobežojās Augsburgas Ticības Aapliecības luterāņi, kuri, acīmredzot, vārdus “konfesionāli” un akronīmu “KLB” uzskatīja par savu privātīpašumu.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.