277. Kas ir dienišķā maize?


www.gudribassakums.lv nonāk ūtrupē

Konfesionāli Luteriskā Biedrība nolēmusi rīkot atklātu tiešsaistes izsoli par tiesībām turpmāk izmantot domēna vārdu www.gudribassakums.lv.

www.gudribassakums.lv nonāk ūtrupē

Pagājušā gada rudenī darījām zināmu, ka Konfesionāli Luteriskā Biedrība ieguva tiesības lietot domēna vārdu www.gudribassakums.lv. Toreiz tika pausta cerība, ka tas būs nepieciešams agrākajiem lietotājiem, kuri lietošanas tiesības pazaudējuši nolaidības dēļ.

Lai arī līdz šodienai Biedrība domēna vārdu www.gudribassakums.lv ne mirkli nav izmantojusi savām vajadzībām, bet vienīgi, lai dotu piekļuvi teoloģiskā bloga “Gudrības Sākums” saturam, tas nebūt neliecina par cerēto notikumu attīstību.

Proti, pārrunas ar iepriekšējo domēna vārda lietotāju pārstāvi nonāca strupceļā, un pateicības vietā par sniegto palīdzību, e-ntuzisasti saņēma apvainojumus.

Tas lika secināt, ka emuāra veidotāji nebūt nav bijuši nolaidīgi, bet apzināti, aizņemtības vai citu rūpju dēļ, pametuši darbu pie mājas lapas, tādēļ Konfesionāli Luteriskā Biedrība nodod domēna vārdu www.gudribassakums.lv vairāksolīšanai ūtrupē kā bezsaimnieka mantu.

Virtuālo tiešsaistes izsoli plānots rīkot šī gada 30. aprīlī e-BAZNICAs diskusiju forumā e-POLEMIKA.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “www.gudribassakums.lv nonāk ūtrupē”

 1. moritz:


  … bezsaimnieka manta… zemē takš neatradāt… :)

 2. moritz:


  Zinot, ka šādā situācijā gudribassakums.lv ir apdraudēts, jo to var iegūt jebkurš interesents, un lai pasargātu domeina vārdu no sektām, maldu mācītājiem vai ļaundariem, Konfesionāli Luteriskā Biedrība uzņēmās kļūt par tā jauno lietotāju.
  ***
  tagad sektes drīkst pieteikties vairāksolīšanā? :D

 3. Roberto:


  Par godprātīgu atlīdzību to varēs lietot jebkurš.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.