149. Ko Dievs ir darījis zināmu par dievišķo personu atšķirībām?


Dziedošais mūks pārsteidz spāņu skatītājus

Spānijas televīzijas dziedošo talantu raidījuma “Balss” skatītājus ar savu uzstāšanos patīkami pārsteidzis kāds dziedošais mūks.

dziedošais mūks pārsteidz spāņus


Damians Marija Montes ir 29 gadus vecs garīdznieks, kas pieder pie redemptoristu ordeņa jeb Svētās Pestīšanas kongregācijas. Dalību talantu konkursā viņš uzsāka, izpildot Robija Viljamsa dziesmu Angels.

Viņa satriecošā uzstāšanās bija negaidīts pārsteigums daudziem skatītājiem un radīja rezonansi ne tikai vietējajos medijos, bet arī ārpus Spānijas robežām.

Garīdznieks atzinās, ka aktīvi dziedot jau kopš tīņu vecuma un kopš tiem laikiem viņa lielākā sirds vēlēšanās ir bijusi kļūt par dziedātāju.

Cienīgtēvs Damians garīgajā kārtā ticis iesvētīts tikai pirms diviem gadiem. Pirms tam viņš darbojies arī kā misionārs Kalkutā, Indijā, un Hondurasā. Tagad viņš pieteicies konkursā, lai dziedātu par mīlestību pasaulē.

Romas katoļu baznīcas garīdznieku piedalīšanās līdzīgos konkursos nav nekāds jaunums. Tā pagājušajā gadā par Itālijas “Balss” konkursa uzvarētāju kļuva dziedošā mūķene Kristina. Lūkosim vai dziedošais mūks ar savu talantu pārliecināt spāņu žūriju.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.